Stembureau Boerhaaveplein 199 in Utrecht
Postcode 3552 CT · Wijk Noordwest
Hier waren 709 kiezers toegelaten (0,4% van alle toegelaten kiezers in Utrecht) en zijn 705 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 24,1% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 170 | 24,1% | 26,3% | −2,1 pp | 0,4% |
| D66 | 98 | 13,9% | 18,0% | −4,1 pp | 0,3% |
| Utrecht Solidair | 59 | 8,4% | 2,1% | +6,3 pp | 1,6% |
| DENK | 52 | 7,4% | 4,6% | +2,8 pp | 0,6% |
| VVD | 34 | 4,8% | 10,7% | −5,9 pp | 0,2% |
| Forum voor Democratie | 32 | 4,5% | 2,1% | +2,5 pp | 0,9% |
| CDA | 27 | 3,8% | 5,9% | −2,0 pp | 0,3% |
| Partij voor de Dieren | 27 | 3,8% | 5,0% | −1,2 pp | 0,3% |
| SP | 27 | 3,8% | 1,6% | +2,3 pp | 1,0% |
| Volt | 26 | 3,7% | 3,6% | +0,1 pp | 0,4% |
| ChristenUnie | 23 | 3,3% | 2,6% | +0,7 pp | 0,5% |
| BIJ1 | 22 | 3,1% | 2,9% | +0,2 pp | 0,4% |
| PVV | 21 | 3,0% | 1,2% | +1,8 pp | 1,0% |
| UtrechtNu! | 21 | 3,0% | 1,9% | +1,1 pp | 0,6% |
| JA21 | 17 | 2,4% | 2,5% | −0,1 pp | 0,4% |
| Student & Starter | 14 | 2,0% | 3,4% | −1,4 pp | 0,2% |
| Stadsbelang Utrecht | 13 | 1,8% | 2,1% | −0,3 pp | 0,3% |
| (20) | 12 | 1,7% | 1,4% | +0,3 pp | 0,5% |
| EenUtrecht | 10 | 1,4% | 2,3% | −0,9 pp | 0,2% |
| 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% | |
| Blanco | 1 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
| Ongeldig | 3 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Utrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Kandidaten met de meeste stemmen
- Linda Voortman (GroenLinks-PvdA) · 59 stemmen · 8,4% van alle stemmen hier
- Paul Pessel (Utrecht Solidair) · 42 stemmen · 6,0% van alle stemmen hier
- Lisa Kuijs (D66) · 38 stemmen · 5,4% van alle stemmen hier
- Venita Dada-Anthonij (D66) · 26 stemmen · 3,7% van alle stemmen hier
- Mahmut Sungur (DENK) · 25 stemmen · 3,5% van alle stemmen hier
- Melody Deldjou Fard (GroenLinks-PvdA) · 23 stemmen · 3,3% van alle stemmen hier
- Nina Bodnárová (Forum voor Democratie) · 20 stemmen · 2,8% van alle stemmen hier
- Fred van der Star (PVV) · 18 stemmen · 2,6% van alle stemmen hier
- Tess Meerding (VVD) · 17 stemmen · 2,4% van alle stemmen hier
- Mahaar Fattal (GroenLinks-PvdA) · 16 stemmen · 2,3% van alle stemmen hier
- Hester Assen (GroenLinks-PvdA) · 15 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
- Jaswinder Singh (SP) · 14 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
- Charlotte Passier (Volt) · 13 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier
- Yvonne Hessel (Utrecht Solidair) · 13 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier
- Mika Raterman (JA21) · 13 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −5,9 pp minder dan gemiddeld in Utrecht.
- Qua gewicht is dit het 142e van de 207 stembureaus: 0,4% van alle geldige stemmen in Utrecht en 0,0092% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 252 stemmen in Utrecht komt van dit stembureau.
De telling
| Geldige stempassen | 642 |
|---|---|
| Geldige volmachtbewijzen | 67 |
| Toegelaten kiezers | 709 |
| Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig) | 709 |
| Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers) | 0 |
| Blanco en ongeldig | 4 (0,6%) |
Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,56% van de stembiljetten, tegen 0,35% in Utrecht en 0,58% in heel Nederland.
Bij dit stembureau is bij de telling gemeld: onderzocht vanwege andere reden; toegelaten kiezers opnieuw vastgesteld.
Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.
Andere stembureaus in Utrecht
- Jan van Galenstraat 6 706 stemmen · GroenLinks-PvdA 33%
- Burg Norbruislaan 17 702 stemmen · GroenLinks-PvdA 29%
- Tjalkstraat 20 709 stemmen · GroenLinks-PvdA 25%
- Rembrandtkade 10 688 stemmen · GroenLinks-PvdA 30%
- Kanaalstraat 198 719 stemmen · GroenLinks-PvdA 34%
- Rhônedreef 40 687 stemmen · GroenLinks-PvdA 23%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.