Stembureau Binnenmeer (Molenhoekschool) in Uitgeest (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 1911 BS · Wijk Uitgeest

Hier zijn 1.060 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 26,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 279 26,3% 23,7% +2,6 pp 13,3%
GroenLinks-PvdA 173 16,3% 15,0% +1,4 pp 13,1%
VVD 152 14,3% 19,9% −5,6 pp 8,6%
Nieuw Sociaal Contract 138 13,0% 13,2% −0,2 pp 11,9%
D66 76 7,2% 7,4% −0,3 pp 11,6%
BBB 59 5,6% 4,3% +1,2 pp 15,5%
SP 40 3,8% 3,0% +0,7 pp 14,9%
CDA 32 3,0% 2,9% +0,1 pp 12,3%
Forum voor Democratie 22 2,1% 2,3% −0,2 pp 10,9%
Partij voor de Dieren 21 2,0% 2,4% −0,4 pp 10,0%
Volt 16 1,5% 1,6% −0,1 pp 11,6%
BVNL / Groep Van Haga 11 1,0% 0,7% +0,4 pp 18,3%
JA21 9 0,8% 0,8% +0,0 pp 12,2%
ChristenUnie 7 0,7% 0,6% +0,1 pp 13,2%
PartijvdSport 7 0,7% 0,1% +0,5 pp 63,6%
50PLUS 6 0,6% 0,7% −0,2 pp 9,4%
DENK 4 0,4% 0,4% −0,1 pp 10,3%
SGP 3 0,3% 0,2% +0,1 pp 18,8%
Piratenpartij - De Groenen 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 25,0%
BIJ1 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 10,0%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 20,0%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 100,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,3% −0,3 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Uitgeest, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −5,6 pp minder dan gemiddeld in Uitgeest.
  • Qua gewicht is dit het 3e van de 11 stembureaus: 12,0% van alle geldige stemmen in Uitgeest en 0,0103% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 8 stemmen in Uitgeest komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Uitgeest

Alle stembureaus in Uitgeest

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.