Stembureau Basisschool Kornak in Uitgeest (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 1911 LP · Wijk Uitgeest

Hier zijn 989 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 29,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 287 29,0% 19,9% +9,1 pp 16,3%
PVV 218 22,0% 23,7% −1,7 pp 10,4%
Nieuw Sociaal Contract 119 12,0% 13,2% −1,1 pp 10,2%
GroenLinks-PvdA 116 11,7% 15,0% −3,2 pp 8,8%
D66 98 9,9% 7,4% +2,5 pp 15,0%
BBB 43 4,3% 4,3% +0,0 pp 11,3%
Partij voor de Dieren 27 2,7% 2,4% +0,4 pp 12,9%
SP 15 1,5% 3,0% −1,5 pp 5,6%
Volt 15 1,5% 1,6% −0,0 pp 10,9%
CDA 11 1,1% 2,9% −1,8 pp 4,2%
Forum voor Democratie 10 1,0% 2,3% −1,3 pp 5,0%
ChristenUnie 7 0,7% 0,6% +0,1 pp 13,2%
JA21 6 0,6% 0,8% −0,2 pp 8,1%
50PLUS 4 0,4% 0,7% −0,3 pp 6,3%
BVNL / Groep Van Haga 3 0,3% 0,7% −0,4 pp 5,0%
SGP 3 0,3% 0,2% +0,1 pp 18,8%
DENK 2 0,2% 0,4% −0,2 pp 5,1%
Splinter 2 0,2% 0,3% −0,1 pp 6,9%
BIJ1 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 10,0%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 20,0%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 50,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Uitgeest, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +9,1 pp meer dan gemiddeld in Uitgeest.
  • Qua gewicht is dit het 4e van de 11 stembureaus: 11,2% van alle geldige stemmen in Uitgeest en 0,0096% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 9 stemmen in Uitgeest komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Uitgeest

Alle stembureaus in Uitgeest

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.