Hoe stemde De Reit in Tilburg?

Ook bekijken: 2025 · 2023 · 2022

Met stembureaus in onder meer: Universiteit, Sportweg, Abdij- en Torenbuurt

Bij de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart 2026 zijn bij de 3 stembureaus in De Reit 2.978 geldige stemmen uitgebracht (3,5% van alle stemmen in Tilburg). GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 19,6%. Vergeleken met heel Tilburg scoorden D66 (+4,9 pp) en GroenLinks-PvdA (+3,4 pp) hier hoger en LST (−7,9 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
GroenLinks-PvdA 585 19,6% 16,3% +3,4 pp
D66 506 17,0% 12,1% +4,9 pp
VVD 489 16,4% 13,6% +2,8 pp
LST 269 9,0% 17,0% −7,9 pp
CDA 233 7,8% 7,4% +0,5 pp
Partij voor de Dieren 126 4,2% 3,5% +0,7 pp
Lokaal Tilburg 120 4,0% 4,9% −0,9 pp
50PLUS 116 3,9% 7,7% −3,8 pp
SP 107 3,6% 3,5% +0,1 pp
DENK 96 3,2% 3,0% +0,3 pp
Forum voor Democratie 92 3,1% 4,0% −1,0 pp
ONS Tilburg 84 2,8% 2,9% −0,1 pp
Volt 76 2,6% 1,4% +1,1 pp
VoorTilburg013 68 2,3% 2,1% +0,2 pp
BBB 11 0,4% 0,7% −0,3 pp
Blanco en ongeldig14Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Stembureaus in De Reit

Andere wijken in Tilburg

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Tilburg · Alle stembureaus