Stembureau Woonzorgcentrum Reyshoeve in Tilburg (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Hier zijn 1.603 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 36,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 588 36,7% 23,4% +13,2 pp 2,1%
VVD 241 15,0% 15,3% −0,2 pp 1,3%
Nieuw Sociaal Contract 229 14,3% 11,4% +2,9 pp 1,7%
GroenLinks-PvdA 179 11,2% 20,5% −9,3 pp 0,7%
SP 89 5,6% 4,1% +1,5 pp 1,9%
D66 83 5,2% 7,3% −2,1 pp 1,0%
BBB 45 2,8% 2,1% +0,8 pp 1,9%
Forum voor Democratie 28 1,7% 1,9% −0,2 pp 1,2%
CDA 25 1,6% 2,4% −0,8 pp 0,9%
50PLUS 24 1,5% 0,8% +0,7 pp 2,5%
Partij voor de Dieren 16 1,0% 2,6% −1,6 pp 0,5%
Volt 13 0,8% 2,2% −1,4 pp 0,5%
DENK 12 0,7% 3,3% −2,6 pp 0,3%
ChristenUnie 9 0,6% 0,4% +0,1 pp 1,8%
JA21 9 0,6% 0,7% −0,2 pp 1,1%
BIJ1 5 0,3% 0,6% −0,2 pp 0,8%
BVNL / Groep Van Haga 5 0,3% 0,5% −0,2 pp 0,9%
PartijvdSport 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 1,5%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 1,7%
Splinter 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 0,6%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Tilburg, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +13,2 pp meer dan gemiddeld in Tilburg.
  • Qua gewicht is dit het 32e van de 79 stembureaus: 1,4% van alle geldige stemmen in Tilburg en 0,0156% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 74 stemmen in Tilburg komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Tilburg

Alle stembureaus in Tilburg

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.