Stembureau Cinecitta in Tilburg (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Hier zijn 1.556 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 36,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 569 36,6% 20,5% +16,1 pp 2,4%
VVD 209 13,4% 15,3% −1,8 pp 1,2%
D66 163 10,5% 7,3% +3,2 pp 1,9%
Nieuw Sociaal Contract 147 9,4% 11,4% −2,0 pp 1,1%
PVV 126 8,1% 23,4% −15,3 pp 0,5%
Partij voor de Dieren 96 6,2% 2,6% +3,6 pp 3,1%
Volt 80 5,1% 2,2% +2,9 pp 3,0%
SP 48 3,1% 4,1% −1,0 pp 1,0%
BIJ1 27 1,7% 0,6% +1,2 pp 4,1%
CDA 19 1,2% 2,4% −1,1 pp 0,7%
Forum voor Democratie 19 1,2% 1,9% −0,7 pp 0,8%
DENK 12 0,8% 3,3% −2,6 pp 0,3%
BVNL / Groep Van Haga 11 0,7% 0,5% +0,2 pp 2,0%
JA21 7 0,4% 0,7% −0,3 pp 0,8%
BBB 5 0,3% 2,1% −1,7 pp 0,2%
Splinter 5 0,3% 0,1% +0,2 pp 3,0%
50PLUS 4 0,3% 0,8% −0,6 pp 0,4%
ChristenUnie 2 0,1% 0,4% −0,3 pp 0,4%
Piratenpartij - De Groenen 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 1,8%
SGP 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 1,7%
LP 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 2,0%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 1,6%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 1,7%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Tilburg, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +16,1 pp meer dan gemiddeld in Tilburg.
  • Qua gewicht is dit het 34e van de 79 stembureaus: 1,3% van alle geldige stemmen in Tilburg en 0,0151% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 76 stemmen in Tilburg komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Tilburg

Alle stembureaus in Tilburg

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.