Stembureau TextielMuseum in Tilburg (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Hier zijn 2.419 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 29,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 708 29,3% 20,5% +8,8 pp 2,9%
PVV 501 20,7% 23,4% −2,7 pp 1,8%
Nieuw Sociaal Contract 238 9,8% 11,4% −1,6 pp 1,8%
VVD 216 8,9% 15,3% −6,3 pp 1,2%
D66 145 6,0% 7,3% −1,3 pp 1,7%
SP 129 5,3% 4,1% +1,3 pp 2,7%
Partij voor de Dieren 121 5,0% 2,6% +2,4 pp 4,0%
Volt 69 2,9% 2,2% +0,6 pp 2,6%
DENK 54 2,2% 3,3% −1,1 pp 1,4%
Forum voor Democratie 53 2,2% 1,9% +0,3 pp 2,3%
CDA 43 1,8% 2,4% −0,6 pp 1,5%
BBB 36 1,5% 2,1% −0,6 pp 1,5%
JA21 24 1,0% 0,7% +0,3 pp 2,8%
50PLUS 23 1,0% 0,8% +0,1 pp 2,4%
BIJ1 16 0,7% 0,6% +0,1 pp 2,4%
BVNL / Groep Van Haga 11 0,5% 0,5% −0,0 pp 2,0%
ChristenUnie 9 0,4% 0,4% −0,0 pp 1,8%
Splinter 5 0,2% 0,1% +0,1 pp 3,0%
SGP 5 0,2% 0,1% +0,1 pp 4,2%
Piratenpartij - De Groenen 4 0,2% 0,1% +0,1 pp 3,6%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 3 0,1% 0,1% +0,1 pp 4,1%
PartijvdSport 3 0,1% 0,1% +0,1 pp 4,5%
LP 1 0,0% 0,0% −0,0 pp 2,0%
Nederland met een PLAN 1 0,0% 0,1% −0,0 pp 1,6%
Politieke Partij voor Basisinkomen 1 0,0% 0,0% +0,0 pp 3,4%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Tilburg, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +8,8 pp meer dan gemiddeld in Tilburg.
  • Qua gewicht is dit het 7e van de 79 stembureaus: 2,0% van alle geldige stemmen in Tilburg en 0,0235% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 49 stemmen in Tilburg komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Tilburg

Alle stembureaus in Tilburg

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.