Stembureau Sportcafe de Blaak in Tilburg (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Hier zijn 2.359 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 28,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 662 28,1% 15,3% +12,8 pp 3,7%
GroenLinks-PvdA 428 18,1% 20,5% −2,3 pp 1,8%
PVV 359 15,2% 23,4% −8,2 pp 1,3%
Nieuw Sociaal Contract 335 14,2% 11,4% +2,8 pp 2,5%
D66 273 11,6% 7,3% +4,3 pp 3,2%
CDA 66 2,8% 2,4% +0,4 pp 2,4%
SP 60 2,5% 4,1% −1,5 pp 1,2%
Volt 51 2,2% 2,2% −0,1 pp 1,9%
BBB 31 1,3% 2,1% −0,7 pp 1,3%
Partij voor de Dieren 27 1,1% 2,6% −1,4 pp 0,9%
Forum voor Democratie 23 1,0% 1,9% −0,9 pp 1,0%
50PLUS 14 0,6% 0,8% −0,2 pp 1,5%
JA21 13 0,6% 0,7% −0,2 pp 1,5%
BVNL / Groep Van Haga 5 0,2% 0,5% −0,3 pp 0,9%
DENK 4 0,2% 3,3% −3,2 pp 0,1%
ChristenUnie 3 0,1% 0,4% −0,3 pp 0,6%
Splinter 3 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,8%
BIJ1 1 0,0% 0,6% −0,5 pp 0,2%
PartijvdSport 1 0,0% 0,1% −0,0 pp 1,5%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Tilburg, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +12,8 pp meer dan gemiddeld in Tilburg.
  • Qua gewicht is dit het 8e van de 79 stembureaus: 2,0% van alle geldige stemmen in Tilburg en 0,0229% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 50 stemmen in Tilburg komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Tilburg

Alle stembureaus in Tilburg

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.