Stembureau Stembureau Voetbalclub RKTVC in Tiel (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 4006 AW · Wijk Tiel kern

Hier zijn 787 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 22,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 180 22,9% 23,0% −0,1 pp 3,4%
VVD 128 16,3% 15,8% +0,5 pp 3,5%
D66 125 15,9% 14,7% +1,2 pp 3,7%
GroenLinks-PvdA 87 11,1% 10,6% +0,5 pp 3,5%
JA21 61 7,8% 6,5% +1,2 pp 4,0%
CDA 60 7,6% 9,0% −1,3 pp 2,9%
Forum voor Democratie 37 4,7% 5,4% −0,7 pp 3,0%
DENK 27 3,4% 4,2% −0,8 pp 2,7%
50PLUS 20 2,5% 1,9% +0,6 pp 4,5%
ChristenUnie 15 1,9% 1,1% +0,8 pp 6,0%
Partij voor de Dieren 11 1,4% 1,6% −0,2 pp 2,9%
BBB 10 1,3% 1,9% −0,6 pp 2,3%
NSC 8 1,0% 0,4% +0,6 pp 8,2%
SP 6 0,8% 1,7% −0,9 pp 1,5%
SGP 5 0,6% 0,8% −0,2 pp 2,6%
Volt 5 0,6% 0,8% −0,1 pp 2,9%
BVNL 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,7%
BIJ1 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 1,5%
ELLECT 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Tiel, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: CDA haalde hier −1,3 pp minder dan gemiddeld in Tiel.
  • Qua gewicht is dit het 16e van de 17 stembureaus: 3,4% van alle geldige stemmen in Tiel en 0,0076% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 30 stemmen in Tiel komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Tiel

Alle stembureaus in Tiel

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.