Stembureau Stembureau De Vier Gravinnen in Tiel (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 4001 RZ · Wijk Tiel kern

Hier zijn 1.136 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 21,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 240 21,1% 23,0% −1,8 pp 4,5%
DENK 157 13,8% 4,2% +9,6 pp 15,9%
D66 153 13,5% 14,7% −1,2 pp 4,5%
GroenLinks-PvdA 150 13,2% 10,6% +2,6 pp 6,1%
VVD 108 9,5% 15,8% −6,3 pp 2,9%
CDA 105 9,2% 9,0% +0,3 pp 5,0%
JA21 54 4,8% 6,5% −1,8 pp 3,5%
Forum voor Democratie 42 3,7% 5,4% −1,7 pp 3,4%
50PLUS 26 2,3% 1,9% +0,4 pp 5,8%
Partij voor de Dieren 20 1,8% 1,6% +0,2 pp 5,4%
BBB 18 1,6% 1,9% −0,3 pp 4,2%
SP 17 1,5% 1,7% −0,2 pp 4,4%
ChristenUnie 14 1,2% 1,1% +0,2 pp 5,6%
NSC 12 1,1% 0,4% +0,6 pp 12,4%
BIJ1 7 0,6% 0,3% +0,3 pp 10,6%
SGP 5 0,4% 0,8% −0,4 pp 2,6%
Volt 5 0,4% 0,8% −0,3 pp 2,9%
BVNL 3 0,3% 0,2% +0,0 pp 5,2%
ELLECT 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Tiel, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier +9,6 pp meer dan gemiddeld in Tiel.
  • Qua gewicht is dit het 13e van de 17 stembureaus: 4,9% van alle geldige stemmen in Tiel en 0,0109% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 21 stemmen in Tiel komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Tiel

Alle stembureaus in Tiel

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.