Stembureau Stembureau Ver.gebouw "de Wingerd" in Tholen (2025)
Postcode 4691 BP · Wijk Tholen
Hier zijn 1.109 geldige stemmen uitgebracht. SGP werd hier de grootste met 19,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| SGP | 215 | 19,4% | 24,8% | −5,5 pp | 5,2% |
| PVV | 173 | 15,6% | 20,4% | −4,8 pp | 5,1% |
| VVD | 152 | 13,7% | 11,0% | +2,7 pp | 8,2% |
| CDA | 118 | 10,6% | 10,2% | +0,4 pp | 6,9% |
| D66 | 106 | 9,6% | 6,0% | +3,5 pp | 10,5% |
| GroenLinks-PvdA | 75 | 6,8% | 4,4% | +2,4 pp | 10,2% |
| ChristenUnie | 74 | 6,7% | 3,8% | +2,9 pp | 11,7% |
| JA21 | 72 | 6,5% | 5,5% | +1,0 pp | 7,8% |
| Forum voor Democratie | 48 | 4,3% | 5,8% | −1,5 pp | 4,9% |
| BBB | 24 | 2,2% | 3,3% | −1,1 pp | 4,4% |
| 50PLUS | 18 | 1,6% | 1,3% | +0,3 pp | 8,3% |
| SP | 14 | 1,3% | 1,2% | +0,1 pp | 6,9% |
| Partij voor de Dieren | 11 | 1,0% | 0,8% | +0,2 pp | 8,0% |
| Volt | 4 | 0,4% | 0,3% | +0,0 pp | 7,4% |
| LP | 3 | 0,3% | 0,0% | +0,2 pp | 50,0% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 25,0% |
| NSC | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 2,5% |
| BVNL | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| DENK | 0 | 0,0% | 0,5% | −0,5 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Tholen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier −5,5 pp minder dan gemiddeld in Tholen.
- Qua gewicht is dit het 7e van de 18 stembureaus: 6,6% van alle geldige stemmen in Tholen en 0,0107% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 15 stemmen in Tholen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Tholen
- Stembureau Sassegrave 1.110 stemmen · SGP 46%
- Stembureau Dorpshuis "De Vossenkuil" 1.081 stemmen · PVV 26%
- Stembureau Dorpshuis De Wimpel 1.176 stemmen · PVV 27%
- Stembureau Dorpshuis de Stove 1.043 stemmen · SGP 45%
- Stembureau Museum de Meestoof 1.266 stemmen · SGP 20%
- Stembureau Dorpshuis 't Ouwe Raed' uus 1.001 stemmen · SGP 24%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.