Stembureau Stembureau Sassegrave in Tholen (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 4694 BP · Wijk Scherpenisse

Hier zijn 1.110 geldige stemmen uitgebracht. SGP werd hier de grootste met 45,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
SGP 508 45,8% 24,8% +20,9 pp 12,2%
PVV 188 16,9% 20,4% −3,4 pp 5,5%
CDA 79 7,1% 10,2% −3,1 pp 4,6%
VVD 64 5,8% 11,0% −5,3 pp 3,5%
Forum voor Democratie 56 5,0% 5,8% −0,8 pp 5,7%
D66 48 4,3% 6,0% −1,7 pp 4,7%
JA21 43 3,9% 5,5% −1,7 pp 4,6%
BBB 36 3,2% 3,3% −0,0 pp 6,6%
GroenLinks-PvdA 28 2,5% 4,4% −1,9 pp 3,8%
ChristenUnie 21 1,9% 3,8% −1,9 pp 3,3%
SP 16 1,4% 1,2% +0,2 pp 7,9%
Partij voor de Dieren 7 0,6% 0,8% −0,2 pp 5,1%
50PLUS 6 0,5% 1,3% −0,8 pp 2,8%
BVNL 3 0,3% 0,1% +0,2 pp 16,7%
BIJ1 2 0,2% 0,0% +0,2 pp 50,0%
DENK 2 0,2% 0,5% −0,3 pp 2,4%
NSC 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 2,5%
Volt 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 1,9%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 7,1%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Tholen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier +20,9 pp meer dan gemiddeld in Tholen.
  • Qua gewicht is dit het 6e van de 18 stembureaus: 6,6% van alle geldige stemmen in Tholen en 0,0107% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 15 stemmen in Tholen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Tholen

Alle stembureaus in Tholen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.