Hoe stemde Voorhout Oude Dorp in Teylingen in 2023?

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Met stembureaus in onder meer: Everlasting, De Knip

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 22 november 2023 zijn bij de 2 stembureaus in Voorhout Oude Dorp 2.783 geldige stemmen uitgebracht (11,2% van alle stemmen in Teylingen). VVD werd hier de grootste met 23,1%. Vergeleken met heel Teylingen scoorden CDA (+1,1 pp) en BBB (+0,7 pp) hier hoger en D66 (−1,2 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
VVD 642 23,1% 23,6% −0,5 pp
PVV 597 21,5% 21,3% +0,1 pp
Nieuw Sociaal Contract 367 13,2% 12,6% +0,6 pp
GroenLinks-PvdA 349 12,5% 13,4% −0,8 pp
D66 203 7,3% 8,5% −1,2 pp
CDA 148 5,3% 4,2% +1,1 pp
BBB 112 4,0% 3,3% +0,7 pp
SP 79 2,8% 2,3% +0,5 pp
Partij voor de Dieren 73 2,6% 2,0% +0,6 pp
Volt 48 1,7% 2,0% −0,3 pp
Forum voor Democratie 47 1,7% 1,8% −0,2 pp
ChristenUnie 28 1,0% 1,2% −0,2 pp
JA21 25 0,9% 1,0% −0,1 pp
BVNL / Groep Van Haga 18 0,6% 0,5% +0,1 pp
50PLUS 13 0,5% 0,5% −0,0 pp
Splinter 8 0,3% 0,2% +0,1 pp
DENK 7 0,3% 0,7% −0,5 pp
SGP 6 0,2% 0,3% −0,0 pp
BIJ1 3 0,1% 0,2% −0,1 pp
Nederland met een PLAN 2 0,1% 0,1% +0,0 pp
PartijvdSport 2 0,1% 0,1% −0,0 pp
Piratenpartij - De Groenen 2 0,1% 0,1% −0,0 pp
LP 2 0,1% 0,0% +0,0 pp
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,0% 0,0% +0,0 pp
Politieke Partij voor Basisinkomen 1 0,0% 0,0% +0,0 pp
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp

Stembureaus in Voorhout Oude Dorp

Andere wijken in Teylingen

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Teylingen · Alle stembureaus