Stembureau Stembureau De Roef in Teylingen (2023)
Postcode 2215 KE · Wijk Voorhout Oude Dorp
Hier zijn 1.574 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 24,8% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| VVD | 391 | 24,8% | 23,6% | +1,3 pp | 6,7% |
| PVV | 308 | 19,6% | 21,3% | −1,7 pp | 5,8% |
| Nieuw Sociaal Contract | 234 | 14,9% | 12,6% | +2,2 pp | 7,4% |
| GroenLinks-PvdA | 186 | 11,8% | 13,4% | −1,6 pp | 5,6% |
| D66 | 115 | 7,3% | 8,5% | −1,1 pp | 5,5% |
| CDA | 90 | 5,7% | 4,2% | +1,5 pp | 8,6% |
| BBB | 67 | 4,3% | 3,3% | +0,9 pp | 8,1% |
| SP | 37 | 2,4% | 2,3% | +0,0 pp | 6,4% |
| Partij voor de Dieren | 35 | 2,2% | 2,0% | +0,2 pp | 6,9% |
| Volt | 28 | 1,8% | 2,0% | −0,3 pp | 5,5% |
| JA21 | 18 | 1,1% | 1,0% | +0,2 pp | 7,4% |
| ChristenUnie | 17 | 1,1% | 1,2% | −0,1 pp | 5,9% |
| Forum voor Democratie | 15 | 1,0% | 1,8% | −0,9 pp | 3,3% |
| BVNL / Groep Van Haga | 8 | 0,5% | 0,5% | −0,0 pp | 6,0% |
| SGP | 5 | 0,3% | 0,3% | +0,1 pp | 7,6% |
| 50PLUS | 4 | 0,3% | 0,5% | −0,2 pp | 3,2% |
| DENK | 4 | 0,3% | 0,7% | −0,5 pp | 2,2% |
| Splinter | 3 | 0,2% | 0,2% | +0,0 pp | 7,5% |
| BIJ1 | 2 | 0,1% | 0,2% | −0,0 pp | 4,7% |
| Nederland met een PLAN | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 15,4% |
| PartijvdSport | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 8,3% |
| Piratenpartij - De Groenen | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 10,5% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 12,5% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Teylingen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: Nieuw Sociaal Contract haalde hier +2,2 pp meer dan gemiddeld in Teylingen.
- Qua gewicht is dit het 4e van de 22 stembureaus: 6,3% van alle geldige stemmen in Teylingen en 0,0153% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 16 stemmen in Teylingen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Teylingen
- Stembureau Bestuurscentrum Teylingen (2) 1.622 stemmen · VVD 21%
- Stembureau Soc. Cult. Centrum Het Trefpunt (1) 1.572 stemmen · VVD 22%
- Stembureau De Molen van Sassenheim 1.647 stemmen · PVV 25%
- Stembureau Bestuurscentrum Teylingen (1) 1.470 stemmen · VVD 22%
- Stembureau Soc. Cult. Centrum Het Trefpunt (2) 1.699 stemmen · VVD 25%
- Stembureau Julianakerk 1.364 stemmen · PVV 23%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.