Stembureau Gemeentekantoor Teylingen in Teylingen (2018)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2023 · 2022

Hier waren 978 kiezers toegelaten (5,9% van alle toegelaten kiezers in Teylingen) en zijn 974 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 27,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 269 27,6% 26,9% +0,7 pp 6,1%
CDA 216 22,2% 20,2% +2,0 pp 6,5%
Trilokaal 197 20,2% 18,8% +1,5 pp 6,4%
D66 115 11,8% 13,7% −1,9 pp 5,1%
PvdA 75 7,7% 7,0% +0,7 pp 6,5%
GROENLINKS 62 6,4% 8,6% −2,2 pp 4,4%
ChristenUnie 40 4,1% 5,0% −0,9 pp 4,9%
Blanco3Niet meegeteld in de aandelen hierboven
Ongeldig1Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Teylingen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Kandidaten met de meeste stemmen

  1. Bas Brekelmans (VVD) · 181 stemmen · 18,6% van alle stemmen hier
  2. Peter Scholten (CDA) · 102 stemmen · 10,5% van alle stemmen hier
  3. Rob ten Boden (Trilokaal) · 94 stemmen · 9,7% van alle stemmen hier
  4. Fred Koot (D66) · 45 stemmen · 4,6% van alle stemmen hier
  5. Lena Budko (GROENLINKS) · 44 stemmen · 4,5% van alle stemmen hier
  6. Sandra Groenendal (PvdA) · 42 stemmen · 4,3% van alle stemmen hier
  7. Dion Piket (Trilokaal) · 40 stemmen · 4,1% van alle stemmen hier
  8. Sybrinne de Vries-van den Beukel (CDA) · 32 stemmen · 3,3% van alle stemmen hier
  9. Edith Alkemade-Augustinus (D66) · 28 stemmen · 2,9% van alle stemmen hier
  10. Monique de la Rie (VVD) · 21 stemmen · 2,2% van alle stemmen hier
  11. Joren Noorlander (D66) · 21 stemmen · 2,2% van alle stemmen hier
  12. Manon van Dijk (CDA) · 19 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
  13. Frans Nederstigt (ChristenUnie) · 19 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
  14. Sandra Jasperse (Trilokaal) · 18 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier
  15. Reny Wietsma-Biesbroek (CDA) · 17 stemmen · 1,7% van alle stemmen hier

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GROENLINKS haalde hier −2,2 pp minder dan gemiddeld in Teylingen.
  • Qua gewicht is dit het 10e van de 17 stembureaus: 5,9% van alle geldige stemmen in Teylingen en 0,0144% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 17 stemmen in Teylingen komt van dit stembureau.

De telling

Geldige stempassen879
Geldige volmachtbewijzen99
Toegelaten kiezers978
Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig)978
Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers)0
Blanco en ongeldig4 (0,4%)

Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,41% van de stembiljetten, tegen 0,87% in Teylingen en 0,85% in heel Nederland.

Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.

Andere stembureaus in Teylingen

Alle stembureaus in Teylingen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.