Stembureau Wijkcentrum 't Schuurtje in Stichtse Vecht (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3607 NZ · Wijk Maarssenbroek

Hier zijn 1.294 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 35,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 459 35,5% 22,5% +12,9 pp 5,0%
VVD 216 16,7% 21,2% −4,5 pp 2,5%
GroenLinks-PvdA 152 11,7% 14,8% −3,0 pp 2,5%
Nieuw Sociaal Contract 144 11,1% 11,1% +0,0 pp 3,2%
D66 63 4,9% 7,9% −3,0 pp 2,0%
SP 46 3,6% 2,4% +1,1 pp 4,7%
BBB 39 3,0% 3,8% −0,8 pp 2,5%
CDA 27 2,1% 3,3% −1,3 pp 2,0%
DENK 27 2,1% 1,3% +0,8 pp 5,3%
Forum voor Democratie 27 2,1% 1,8% +0,3 pp 3,6%
Partij voor de Dieren 27 2,1% 2,0% +0,1 pp 3,4%
ChristenUnie 14 1,1% 1,9% −0,8 pp 1,9%
Volt 14 1,1% 1,8% −0,8 pp 1,9%
50PLUS 10 0,8% 0,5% +0,2 pp 4,7%
JA21 9 0,7% 0,7% +0,0 pp 3,3%
BIJ1 6 0,5% 0,3% +0,2 pp 5,9%
BVNL / Groep Van Haga 4 0,3% 0,5% −0,2 pp 2,1%
SGP 4 0,3% 1,8% −1,5 pp 0,6%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 3 0,2% 0,0% +0,2 pp 21,4%
PartijvdSport 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 5,6%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 4,5%
Splinter 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 2,3%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Stichtse Vecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +12,9 pp meer dan gemiddeld in Stichtse Vecht.
  • Qua gewicht is dit het 14e van de 34 stembureaus: 3,2% van alle geldige stemmen in Stichtse Vecht en 0,0126% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 31 stemmen in Stichtse Vecht komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Stichtse Vecht

Alle stembureaus in Stichtse Vecht

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.