Stembureau Volle Evangelie Gemeente Kockengen in Stichtse Vecht (2023)
Postcode 3628 AZ · Wijk Kockengen
Hier zijn 1.313 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 16,0% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| VVD | 210 | 16,0% | 21,2% | −5,2 pp | 2,4% |
| PVV | 202 | 15,4% | 22,5% | −7,1 pp | 2,2% |
| BBB | 166 | 12,6% | 3,8% | +8,8 pp | 10,7% |
| SGP | 158 | 12,0% | 1,8% | +10,2 pp | 21,9% |
| Nieuw Sociaal Contract | 123 | 9,4% | 11,1% | −1,7 pp | 2,7% |
| GroenLinks-PvdA | 113 | 8,6% | 14,8% | −6,2 pp | 1,9% |
| CDA | 97 | 7,4% | 3,3% | +4,0 pp | 7,2% |
| D66 | 68 | 5,2% | 7,9% | −2,7 pp | 2,1% |
| ChristenUnie | 61 | 4,6% | 1,9% | +2,8 pp | 8,1% |
| Forum voor Democratie | 22 | 1,7% | 1,8% | −0,2 pp | 3,0% |
| Partij voor de Dieren | 21 | 1,6% | 2,0% | −0,4 pp | 2,7% |
| Volt | 21 | 1,6% | 1,8% | −0,2 pp | 2,8% |
| SP | 17 | 1,3% | 2,4% | −1,1 pp | 1,7% |
| JA21 | 12 | 0,9% | 0,7% | +0,2 pp | 4,4% |
| 50PLUS | 7 | 0,5% | 0,5% | +0,0 pp | 3,3% |
| BVNL / Groep Van Haga | 7 | 0,5% | 0,5% | +0,1 pp | 3,6% |
| DENK | 4 | 0,3% | 1,3% | −1,0 pp | 0,8% |
| BIJ1 | 2 | 0,2% | 0,3% | −0,1 pp | 2,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 9,1% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Stichtse Vecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: BBB haalde hier +8,8 pp meer dan gemiddeld in Stichtse Vecht.
- Qua gewicht is dit het 11e van de 34 stembureaus: 3,2% van alle geldige stemmen in Stichtse Vecht en 0,0128% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 31 stemmen in Stichtse Vecht komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Stichtse Vecht
- Kerkcentrum De Ark 1.351 stemmen · PVV 34%
- Cultureel Centrum 't Web 1.307 stemmen · VVD 21%
- Dorpshuis Vreeland 1.372 stemmen · VVD 27%
- Zwembad Safari 1 1.301 stemmen · PVV 33%
- Basisschool De Klaroen 1.424 stemmen · PVV 30%
- Wijkcentrum 't Schuurtje 1.294 stemmen · PVV 35%
Alle stembureaus in Stichtse Vecht
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.