Stembureau Stinzenhal in Stichtse Vecht (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 3621 LN · Wijk Breukelen

Hier zijn 1.524 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 24,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 376 24,7% 18,2% +6,4 pp 5,1%
D66 336 22,0% 19,4% +2,6 pp 4,2%
CDA 201 13,2% 11,4% +1,8 pp 4,3%
PVV 168 11,0% 16,0% −5,0 pp 2,6%
GroenLinks-PvdA 136 8,9% 11,6% −2,7 pp 2,9%
JA21 135 8,9% 5,9% +2,9 pp 5,6%
Forum voor Democratie 43 2,8% 3,7% −0,9 pp 2,9%
Partij voor de Dieren 21 1,4% 1,7% −0,3 pp 3,0%
BBB 20 1,3% 2,2% −0,9 pp 2,2%
50PLUS 17 1,1% 1,4% −0,3 pp 2,9%
ChristenUnie 16 1,0% 1,6% −0,5 pp 2,5%
SGP 16 1,0% 2,0% −1,0 pp 2,0%
SP 13 0,9% 1,3% −0,4 pp 2,5%
Volt 9 0,6% 1,1% −0,5 pp 2,1%
DENK 7 0,5% 1,4% −0,9 pp 1,2%
BIJ1 3 0,2% 0,3% −0,1 pp 2,9%
Vrede voor Dieren 2 0,1% 0,1% −0,0 pp 3,6%
BVNL 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,6%
DE LINIE 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 6,7%
NSC 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 0,8%
NL PLAN 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 5,9%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 4,2%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Stichtse Vecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +6,4 pp meer dan gemiddeld in Stichtse Vecht.
  • Qua gewicht is dit het 6e van de 34 stembureaus: 3,7% van alle geldige stemmen in Stichtse Vecht en 0,0146% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 27 stemmen in Stichtse Vecht komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Stichtse Vecht

Alle stembureaus in Stichtse Vecht

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.