Stembureau Scouting Maarssenbroek in Stichtse Vecht (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 3608 BW · Wijk Maarssenbroek

Hier zijn 1.111 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 20,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 230 20,7% 19,4% +1,3 pp 2,9%
PVV 198 17,8% 16,0% +1,8 pp 3,0%
VVD 161 14,5% 18,2% −3,7 pp 2,2%
GroenLinks-PvdA 148 13,3% 11,6% +1,7 pp 3,1%
CDA 107 9,6% 11,4% −1,8 pp 2,3%
JA21 91 8,2% 5,9% +2,3 pp 3,8%
Forum voor Democratie 44 4,0% 3,7% +0,3 pp 2,9%
Volt 21 1,9% 1,1% +0,8 pp 4,9%
50PLUS 17 1,5% 1,4% +0,1 pp 2,9%
ChristenUnie 17 1,5% 1,6% −0,1 pp 2,6%
BBB 15 1,4% 2,2% −0,8 pp 1,7%
Partij voor de Dieren 13 1,2% 1,7% −0,6 pp 1,8%
DENK 11 1,0% 1,4% −0,4 pp 1,9%
SP 11 1,0% 1,3% −0,3 pp 2,1%
SGP 10 0,9% 2,0% −1,1 pp 1,2%
NSC 6 0,5% 0,3% +0,2 pp 5,0%
BIJ1 5 0,5% 0,3% +0,2 pp 4,9%
Piratenpartij 3 0,3% 0,1% +0,2 pp 12,5%
BVNL 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,6%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 3,4%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,8%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Stichtse Vecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −3,7 pp minder dan gemiddeld in Stichtse Vecht.
  • Qua gewicht is dit het 22e van de 34 stembureaus: 2,7% van alle geldige stemmen in Stichtse Vecht en 0,0107% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 37 stemmen in Stichtse Vecht komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Stichtse Vecht

Alle stembureaus in Stichtse Vecht

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.