Stembureau Scouting Maarssenbroek in Stichtse Vecht (2023)
Postcode 3608 BW · Wijk Maarssenbroek
Hier zijn 1.091 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 28,6% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 312 | 28,6% | 22,5% | +6,1 pp | 3,4% |
| VVD | 203 | 18,6% | 21,2% | −2,6 pp | 2,4% |
| GroenLinks-PvdA | 175 | 16,0% | 14,8% | +1,3 pp | 2,9% |
| Nieuw Sociaal Contract | 127 | 11,6% | 11,1% | +0,5 pp | 2,8% |
| D66 | 69 | 6,3% | 7,9% | −1,6 pp | 2,2% |
| SP | 34 | 3,1% | 2,4% | +0,7 pp | 3,5% |
| CDA | 32 | 2,9% | 3,3% | −0,4 pp | 2,4% |
| BBB | 28 | 2,6% | 3,8% | −1,3 pp | 1,8% |
| Forum voor Democratie | 23 | 2,1% | 1,8% | +0,3 pp | 3,1% |
| ChristenUnie | 21 | 1,9% | 1,9% | +0,1 pp | 2,8% |
| Partij voor de Dieren | 16 | 1,5% | 2,0% | −0,5 pp | 2,0% |
| DENK | 11 | 1,0% | 1,3% | −0,3 pp | 2,1% |
| Volt | 11 | 1,0% | 1,8% | −0,8 pp | 1,5% |
| Splinter | 6 | 0,5% | 0,1% | +0,4 pp | 13,6% |
| SGP | 6 | 0,5% | 1,8% | −1,2 pp | 0,8% |
| 50PLUS | 4 | 0,4% | 0,5% | −0,2 pp | 1,9% |
| JA21 | 4 | 0,4% | 0,7% | −0,3 pp | 1,5% |
| BIJ1 | 3 | 0,3% | 0,3% | +0,0 pp | 2,9% |
| BVNL / Groep Van Haga | 2 | 0,2% | 0,5% | −0,3 pp | 1,0% |
| Samen voor Nederland | 2 | 0,2% | 0,0% | +0,1 pp | 13,3% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 5,9% |
| Piratenpartij - De Groenen | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 4,5% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Stichtse Vecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +6,1 pp meer dan gemiddeld in Stichtse Vecht.
- Qua gewicht is dit het 20e van de 34 stembureaus: 2,7% van alle geldige stemmen in Stichtse Vecht en 0,0106% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 37 stemmen in Stichtse Vecht komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Stichtse Vecht
- De Valkenier 1.101 stemmen · PVV 32%
- Woonzorgcentrum Overdorp 1.080 stemmen · VVD 18%
- OVVO hal 1.147 stemmen · VVD 32%
- Zwembad Safari 2 1.063 stemmen · PVV 34%
- Gemeentekantoor 1.209 stemmen · VVD 29%
- Sportzaal Bloemstede 1.047 stemmen · PVV 34%
Alle stembureaus in Stichtse Vecht
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.