Stembureau Café-Brasserie Merode (maandag) in Stein (2022)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2023 · 2018

Postcode 6171 XM · Wijk Stein

Hier waren 198 kiezers toegelaten (1,8% van alle toegelaten kiezers in Stein) en zijn 195 geldige stemmen uitgebracht. CMB werd hier de grootste met 36,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
CMB 72 36,9% 31,8% +5,2 pp 2,1%
DOS 56 28,7% 37,5% −8,8 pp 1,4%
Politieke vereniging Steins Belang 26 13,3% 9,7% +3,7 pp 2,5%
PvdA 15 7,7% 6,8% +0,9 pp 2,0%
VVD 14 7,2% 6,5% +0,7 pp 2,0%
CDA 12 6,2% 7,8% −1,7 pp 1,4%
Blanco1Niet meegeteld in de aandelen hierboven
Ongeldig2Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Stein, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Kandidaten met de meeste stemmen

  1. Willem Thewissen (CMB) · 30 stemmen · 15,4% van alle stemmen hier
  2. Irma Jansen (DOS) · 19 stemmen · 9,7% van alle stemmen hier
  3. Chantal Meijers (CMB) · 15 stemmen · 7,7% van alle stemmen hier
  4. Natascha Wingelaar (DOS) · 13 stemmen · 6,7% van alle stemmen hier
  5. Frank Dassen (VVD) · 10 stemmen · 5,1% van alle stemmen hier
  6. José Ie (PvdA) · 10 stemmen · 5,1% van alle stemmen hier
  7. Danny Hendrix (DOS) · 7 stemmen · 3,6% van alle stemmen hier
  8. Jean de Vries (CMB) · 7 stemmen · 3,6% van alle stemmen hier
  9. Joep Ummels (DOS) · 6 stemmen · 3,1% van alle stemmen hier
  10. Maurice Goossens (CMB) · 6 stemmen · 3,1% van alle stemmen hier
  11. Eric Bours (CDA) · 6 stemmen · 3,1% van alle stemmen hier
  12. Gina van Mulken- Van Lingen (Politieke vereniging Steins Belang) · 5 stemmen · 2,6% van alle stemmen hier
  13. Joyce Römers (CMB) · 4 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
  14. Paul Lardenoije (Politieke vereniging Steins Belang) · 4 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
  15. Lieke Schmeitz (PvdA) · 4 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DOS haalde hier −8,8 pp minder dan gemiddeld in Stein.
  • Qua gewicht is dit het 19e van de 19 stembureaus: 1,8% van alle geldige stemmen in Stein en 0,0028% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 56 stemmen in Stein komt van dit stembureau.

De telling

Geldige stempassen183
Geldige volmachtbewijzen15
Toegelaten kiezers198
Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig)198
Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers)0
Blanco en ongeldig3 (1,5%)

Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 1,52% van de stembiljetten, tegen 0,73% in Stein en 0,55% in heel Nederland.

Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.

Andere stembureaus in Stein

Alle stembureaus in Stein

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.