Stembureau Café-Brasserie Merode in Stein (2023)
Postcode 6171 XM · Wijk Stein
Hier zijn 1.465 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 47,8% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 700 | 47,8% | 37,9% | +9,8 pp | 11,5% |
| Nieuw Sociaal Contract | 216 | 14,7% | 17,1% | −2,3 pp | 7,9% |
| VVD | 137 | 9,4% | 11,4% | −2,0 pp | 7,5% |
| GroenLinks-PvdA | 104 | 7,1% | 10,8% | −3,7 pp | 6,0% |
| Forum voor Democratie | 59 | 4,0% | 2,7% | +1,4 pp | 13,8% |
| SP | 55 | 3,8% | 3,6% | +0,1 pp | 9,5% |
| BBB | 45 | 3,1% | 3,3% | −0,2 pp | 8,6% |
| CDA | 38 | 2,6% | 3,6% | −1,0 pp | 6,7% |
| D66 | 38 | 2,6% | 4,2% | −1,7 pp | 5,6% |
| DENK | 17 | 1,2% | 0,4% | +0,7 pp | 25,4% |
| Partij voor de Dieren | 17 | 1,2% | 1,6% | −0,5 pp | 6,5% |
| 50PLUS | 10 | 0,7% | 0,6% | +0,1 pp | 10,8% |
| JA21 | 8 | 0,5% | 0,7% | −0,1 pp | 7,2% |
| Piratenpartij - De Groenen | 4 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 36,4% |
| SGP | 4 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 21,1% |
| BVNL / Groep Van Haga | 3 | 0,2% | 0,7% | −0,5 pp | 2,8% |
| Volt | 3 | 0,2% | 0,7% | −0,5 pp | 2,5% |
| BIJ1 | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 20,0% |
| ChristenUnie | 2 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 6,5% |
| PartijvdSport | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 11,1% |
| Samen voor Nederland | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 10,0% |
| Splinter | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 8,3% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Stein, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +9,8 pp meer dan gemiddeld in Stein.
- Qua gewicht is dit het 4e van de 14 stembureaus: 9,1% van alle geldige stemmen in Stein en 0,0142% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 11 stemmen in Stein komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Stein
- Buurthuis Urmond 1.552 stemmen · PVV 38%
- Gemeentehuis 1.345 stemmen · PVV 38%
- Pintelierke 1.732 stemmen · PVV 39%
- MFC de Grous (A) 1.255 stemmen · PVV 35%
- Cafe 't Trefpunt Elsloo 1.767 stemmen · PVV 36%
- Maaslandcentrum (A) 1.113 stemmen · PVV 33%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.