Stembureau Gereformeerde Kerk Dinteloord in Steenbergen (2023)
Postcode 4671 BG · Wijk Dinteloord
Hier zijn 1.024 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 36,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 373 | 36,4% | 37,1% | −0,7 pp | 6,9% |
| Nieuw Sociaal Contract | 151 | 14,7% | 12,8% | +1,9 pp | 8,1% |
| VVD | 146 | 14,3% | 17,6% | −3,4 pp | 5,7% |
| GroenLinks-PvdA | 58 | 5,7% | 6,8% | −1,1 pp | 5,9% |
| BBB | 56 | 5,5% | 6,3% | −0,9 pp | 6,1% |
| SGP | 49 | 4,8% | 1,1% | +3,7 pp | 31,0% |
| SP | 41 | 4,0% | 3,7% | +0,3 pp | 7,7% |
| ChristenUnie | 34 | 3,3% | 0,9% | +2,4 pp | 26,4% |
| CDA | 27 | 2,6% | 2,9% | −0,2 pp | 6,5% |
| D66 | 24 | 2,3% | 3,8% | −1,5 pp | 4,4% |
| Forum voor Democratie | 15 | 1,5% | 2,3% | −0,8 pp | 4,5% |
| Partij voor de Dieren | 13 | 1,3% | 1,2% | +0,0 pp | 7,2% |
| 50PLUS | 10 | 1,0% | 0,6% | +0,4 pp | 11,2% |
| Volt | 8 | 0,8% | 0,5% | +0,2 pp | 10,4% |
| JA21 | 7 | 0,7% | 0,9% | −0,2 pp | 5,4% |
| DENK | 5 | 0,5% | 0,4% | +0,1 pp | 8,9% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 3 | 0,3% | 0,0% | +0,2 pp | 42,9% |
| BVNL / Groep Van Haga | 2 | 0,2% | 0,5% | −0,3 pp | 2,7% |
| Splinter | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 13,3% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Steenbergen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −3,4 pp minder dan gemiddeld in Steenbergen.
- Qua gewicht is dit het 9e van de 12 stembureaus: 7,1% van alle geldige stemmen in Steenbergen en 0,0100% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 14 stemmen in Steenbergen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Steenbergen
- Gemeenschapshuis De Vaert 1.082 stemmen · PVV 33%
- 't Cromwiel 1.007 stemmen · PVV 39%
- Dorpshuis 1.165 stemmen · PVV 39%
- Kantine Sportpark 730 stemmen · PVV 42%
- De Buitelstee kantine 1.219 stemmen · PVV 40%
- Dorpshuis De Stelle 509 stemmen · PVV 36%
Alle stembureaus in Steenbergen
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.