Stembureau Stembureau Insingerschool in Soest (2023)
Postcode 3766 MA · Wijk Overhees
Hier zijn 1.103 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 24,7% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| VVD | 272 | 24,7% | 20,4% | +4,3 pp | 4,5% |
| PVV | 203 | 18,4% | 20,3% | −1,9 pp | 3,4% |
| GroenLinks-PvdA | 156 | 14,1% | 15,0% | −0,9 pp | 3,5% |
| Nieuw Sociaal Contract | 139 | 12,6% | 12,3% | +0,3 pp | 3,8% |
| D66 | 97 | 8,8% | 8,3% | +0,5 pp | 3,9% |
| BBB | 45 | 4,1% | 2,6% | +1,5 pp | 5,8% |
| Partij voor de Dieren | 34 | 3,1% | 2,9% | +0,2 pp | 4,0% |
| CDA | 32 | 2,9% | 3,5% | −0,6 pp | 3,1% |
| Forum voor Democratie | 28 | 2,5% | 1,8% | +0,7 pp | 5,2% |
| SGP | 28 | 2,5% | 1,5% | +1,1 pp | 6,3% |
| ChristenUnie | 25 | 2,3% | 2,1% | +0,1 pp | 3,9% |
| SP | 15 | 1,4% | 2,1% | −0,7 pp | 2,4% |
| Volt | 12 | 1,1% | 2,0% | −0,9 pp | 2,0% |
| JA21 | 6 | 0,5% | 0,7% | −0,2 pp | 2,9% |
| 50PLUS | 3 | 0,3% | 0,4% | −0,2 pp | 2,3% |
| BVNL / Groep Van Haga | 3 | 0,3% | 0,4% | −0,1 pp | 2,4% |
| DENK | 2 | 0,2% | 3,0% | −2,9 pp | 0,2% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,2 pp | 1,4% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 8,3% |
| Nederland met een PLAN | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 5,9% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Soest, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +4,3 pp meer dan gemiddeld in Soest.
- Qua gewicht is dit het 13e van de 28 stembureaus: 3,7% van alle geldige stemmen in Soest en 0,0107% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 27 stemmen in Soest komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Soest
- Stembureau Vredekerk 1.125 stemmen · PVV 27%
- Stembureau De Rank stemlocatie A 1.096 stemmen · VVD 24%
- Stembureau Ontmoetingscentrum Soesterberg 1.130 stemmen · PVV 30%
- Stembureau Daltonschool De Driesprong 1.075 stemmen · VVD 21%
- Stembureau 3e van der Huchtschool 1.166 stemmen · PVV 23%
- Stembureau Ludgerusschool locatie A ingang Vosseveldlaan 1.071 stemmen · VVD 36%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.