Stembureau Stembureau 3e van der Huchtschool in Soest (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3765 EN · Wijk Smitsveen

Hier zijn 1.166 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 22,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 265 22,7% 20,3% +2,4 pp 4,4%
VVD 209 17,9% 20,4% −2,4 pp 3,4%
GroenLinks-PvdA 177 15,2% 15,0% +0,2 pp 4,0%
Nieuw Sociaal Contract 130 11,1% 12,3% −1,1 pp 3,6%
D66 105 9,0% 8,3% +0,7 pp 4,3%
DENK 63 5,4% 3,0% +2,4 pp 6,9%
SP 35 3,0% 2,1% +0,9 pp 5,7%
Partij voor de Dieren 32 2,7% 2,9% −0,1 pp 3,8%
ChristenUnie 26 2,2% 2,1% +0,1 pp 4,1%
CDA 24 2,1% 3,5% −1,4 pp 2,3%
Forum voor Democratie 23 2,0% 1,8% +0,2 pp 4,3%
BBB 17 1,5% 2,6% −1,2 pp 2,2%
SGP 15 1,3% 1,5% −0,2 pp 3,4%
Volt 15 1,3% 2,0% −0,7 pp 2,5%
JA21 8 0,7% 0,7% −0,0 pp 3,8%
50PLUS 7 0,6% 0,4% +0,2 pp 5,5%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,6% 0,4% +0,2 pp 5,6%
BIJ1 3 0,3% 0,2% +0,0 pp 4,2%
PartijvdSport 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 12,5%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 5,9%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 5,9%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 5,3%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Soest, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +2,4 pp meer dan gemiddeld in Soest.
  • Qua gewicht is dit het 10e van de 28 stembureaus: 3,9% van alle geldige stemmen in Soest en 0,0113% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 26 stemmen in Soest komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Soest

Alle stembureaus in Soest

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.