Stembureau Appartementencomplex Arcadia in Sliedrecht (2023)
Postcode 3362 KA · Wijk Sliedrecht-Oost
Hier zijn 852 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 27,1% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 231 | 27,1% | 25,8% | +1,3 pp | 5,9% |
| SGP | 146 | 17,1% | 15,7% | +1,5 pp | 6,1% |
| VVD | 134 | 15,7% | 11,6% | +4,2 pp | 7,6% |
| Nieuw Sociaal Contract | 91 | 10,7% | 11,4% | −0,7 pp | 5,2% |
| ChristenUnie | 59 | 6,9% | 7,8% | −0,8 pp | 5,0% |
| GroenLinks-PvdA | 52 | 6,1% | 7,5% | −1,4 pp | 4,6% |
| CDA | 44 | 5,2% | 4,4% | +0,8 pp | 6,6% |
| D66 | 26 | 3,1% | 2,8% | +0,3 pp | 6,1% |
| SP | 23 | 2,7% | 2,6% | +0,1 pp | 5,7% |
| BBB | 13 | 1,5% | 2,3% | −0,8 pp | 3,7% |
| Forum voor Democratie | 9 | 1,1% | 2,6% | −1,5 pp | 2,3% |
| Partij voor de Dieren | 7 | 0,8% | 1,2% | −0,4 pp | 3,7% |
| JA21 | 6 | 0,7% | 0,9% | −0,2 pp | 4,4% |
| 50PLUS | 3 | 0,4% | 0,5% | −0,2 pp | 3,9% |
| Volt | 3 | 0,4% | 0,6% | −0,2 pp | 3,5% |
| BVNL / Groep Van Haga | 2 | 0,2% | 0,5% | −0,2 pp | 2,9% |
| DENK | 2 | 0,2% | 1,4% | −1,2 pp | 0,9% |
| Samen voor Nederland | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 14,3% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | +0,0 pp | – |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Sliedrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +4,2 pp meer dan gemiddeld in Sliedrecht.
- Qua gewicht is dit het 11e van de 14 stembureaus: 5,6% van alle geldige stemmen in Sliedrecht en 0,0083% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 18 stemmen in Sliedrecht komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Sliedrecht
- School De Sprong 963 stemmen · PVV 28%
- Sporthal de Basis 825 stemmen · PVV 25%
- Sportzaal 't Crayenest 1.019 stemmen · PVV 29%
- Gemeentekantoor 727 stemmen · PVV 23%
- Tuinfluiterflat 1.041 stemmen · PVV 24%
- Muziekvereniging Crescendo 399 stemmen · PVV 25%
Alle stembureaus in Sliedrecht
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.