Stembureau Bowlingbaan Schagen in Schagen (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 1741 BB · Wijk Schagen-Centrum

Hier zijn 1.138 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 24,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 282 24,8% 23,9% +0,9 pp 3,8%
VVD 228 20,0% 20,0% +0,1 pp 3,7%
GroenLinks-PvdA 155 13,6% 12,3% +1,3 pp 4,1%
Nieuw Sociaal Contract 146 12,8% 12,5% +0,4 pp 3,8%
BBB 80 7,0% 8,1% −1,1 pp 3,2%
D66 69 6,1% 6,0% +0,1 pp 3,7%
SP 49 4,3% 3,3% +1,0 pp 4,7%
CDA 46 4,0% 3,8% +0,3 pp 3,9%
Forum voor Democratie 17 1,5% 2,8% −1,3 pp 2,0%
Partij voor de Dieren 14 1,2% 2,2% −1,0 pp 2,0%
Volt 13 1,1% 1,1% +0,1 pp 3,9%
50PLUS 8 0,7% 0,7% −0,0 pp 3,6%
BVNL / Groep Van Haga 6 0,5% 0,8% −0,3 pp 2,5%
JA21 5 0,4% 0,8% −0,4 pp 1,9%
ChristenUnie 4 0,4% 0,6% −0,2 pp 2,2%
DENK 4 0,4% 0,2% +0,1 pp 6,0%
Splinter 4 0,4% 0,2% +0,2 pp 7,8%
BIJ1 3 0,3% 0,1% +0,1 pp 7,0%
PartijvdSport 2 0,2% 0,0% +0,1 pp 13,3%
Samen voor Nederland 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 10,5%
SGP 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 2,3%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Schagen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +1,3 pp meer dan gemiddeld in Schagen.
  • Qua gewicht is dit het 13e van de 29 stembureaus: 3,7% van alle geldige stemmen in Schagen en 0,0111% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 27 stemmen in Schagen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Schagen

Alle stembureaus in Schagen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.