Stembureau Stembureau Wijkcentrum 't Dijksteeke in Roosendaal (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 4706 LB · Wijk Kortendijk

Hier zijn 1.433 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 20,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 289 20,2% 21,5% −1,4 pp 3,2%
D66 254 17,7% 14,9% +2,8 pp 4,1%
VVD 254 17,7% 17,6% +0,1 pp 3,4%
CDA 188 13,1% 12,0% +1,1 pp 3,7%
GroenLinks-PvdA 138 9,6% 8,8% +0,9 pp 3,8%
JA21 90 6,3% 7,3% −1,0 pp 2,9%
Forum voor Democratie 61 4,3% 4,5% −0,2 pp 3,2%
DENK 52 3,6% 4,0% −0,4 pp 3,1%
50PLUS 20 1,4% 2,1% −0,7 pp 2,3%
SP 20 1,4% 1,7% −0,3 pp 2,9%
BBB 18 1,3% 2,2% −0,9 pp 2,0%
Partij voor de Dieren 17 1,2% 1,2% −0,0 pp 3,4%
Volt 8 0,6% 0,5% +0,0 pp 3,5%
BVNL 4 0,3% 0,2% +0,1 pp 4,9%
BIJ1 4 0,3% 0,1% +0,1 pp 6,7%
ChristenUnie 4 0,3% 0,4% −0,1 pp 2,2%
NSC 4 0,3% 0,3% −0,1 pp 2,9%
Piratenpartij 2 0,1% 0,1% +0,1 pp 5,4%
SGP 2 0,1% 0,2% −0,1 pp 2,3%
DE LINIE 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,6%
FNP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 33,3%
NL PLAN 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 8,3%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 2,1%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Roosendaal, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier +2,8 pp meer dan gemiddeld in Roosendaal.
  • Qua gewicht is dit het 5e van de 42 stembureaus: 3,4% van alle geldige stemmen in Roosendaal en 0,0138% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 29 stemmen in Roosendaal komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Roosendaal

Alle stembureaus in Roosendaal

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.