Stembureau Stembureau De Bergspil in Roosendaal (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 4708 HK · Wijk Tolberg

Hier zijn 1.498 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 22,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 343 22,9% 21,5% +1,4 pp 3,8%
VVD 271 18,1% 17,6% +0,5 pp 3,7%
D66 226 15,1% 14,9% +0,2 pp 3,6%
CDA 185 12,3% 12,0% +0,3 pp 3,7%
JA21 142 9,5% 7,3% +2,2 pp 4,6%
GroenLinks-PvdA 125 8,3% 8,8% −0,4 pp 3,4%
Forum voor Democratie 71 4,7% 4,5% +0,3 pp 3,8%
50PLUS 44 2,9% 2,1% +0,9 pp 5,1%
BBB 20 1,3% 2,2% −0,8 pp 2,2%
DENK 18 1,2% 4,0% −2,8 pp 1,1%
Partij voor de Dieren 15 1,0% 1,2% −0,2 pp 3,0%
SP 15 1,0% 1,7% −0,7 pp 2,1%
Volt 8 0,5% 0,5% −0,0 pp 3,5%
NSC 4 0,3% 0,3% −0,1 pp 2,9%
ChristenUnie 3 0,2% 0,4% −0,2 pp 1,7%
SGP 3 0,2% 0,2% −0,0 pp 3,5%
BVNL 2 0,1% 0,2% −0,1 pp 2,4%
LP 2 0,1% 0,0% +0,1 pp 10,0%
NL PLAN 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 8,3%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
DE LINIE 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Roosendaal, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier −2,8 pp minder dan gemiddeld in Roosendaal.
  • Qua gewicht is dit het 3e van de 42 stembureaus: 3,6% van alle geldige stemmen in Roosendaal en 0,0144% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 28 stemmen in Roosendaal komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Roosendaal

Alle stembureaus in Roosendaal

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.