Stembureau Recreatiezaal Mimosaflat in Roosendaal (2022)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2023 · 2018

Postcode 4702 BR · Wijk Oost

Hier waren 486 kiezers toegelaten (1,9% van alle toegelaten kiezers in Roosendaal) en zijn 483 geldige stemmen uitgebracht. VLP Roosendaal werd hier de grootste met 37,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VLP Roosendaal 181 37,5% 27,1% +10,3 pp 2,6%
Roosendaalse Lijst 68 14,1% 17,4% −3,3 pp 1,5%
GROENLINKS 58 12,0% 9,8% +2,2 pp 2,3%
PvdA 43 8,9% 6,6% +2,3 pp 2,6%
VVD 34 7,0% 10,8% −3,8 pp 1,2%
CDA 33 6,8% 9,7% −2,9 pp 1,3%
D66 21 4,3% 4,9% −0,6 pp 1,7%
Burgerbelangen Roosendaal 16 3,3% 4,3% −0,9 pp 1,5%
Vitaal Liberaal 12 2,5% 3,0% −0,5 pp 1,6%
ChristenUnie 9 1,9% 2,3% −0,4 pp 1,5%
Forum voor Democratie 8 1,7% 4,1% −2,4 pp 0,8%
Blanco0Niet meegeteld in de aandelen hierboven
Ongeldig3Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Roosendaal, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Kandidaten met de meeste stemmen

  1. Wilbert Brouwers (VLP Roosendaal) · 76 stemmen · 15,7% van alle stemmen hier
  2. Arwen van Gestel (VLP Roosendaal) · 42 stemmen · 8,7% van alle stemmen hier
  3. Klaar Koenraad (GROENLINKS) · 36 stemmen · 7,5% van alle stemmen hier
  4. Inge Raaijmakers (Roosendaalse Lijst) · 33 stemmen · 6,8% van alle stemmen hier
  5. Nicole Roeken (CDA) · 15 stemmen · 3,1% van alle stemmen hier
  6. Sanneke Vermeulen (VVD) · 14 stemmen · 2,9% van alle stemmen hier
  7. Björn Rommens (PvdA) · 12 stemmen · 2,5% van alle stemmen hier
  8. Bejar Taher (D66) · 12 stemmen · 2,5% van alle stemmen hier
  9. Evelien van der Star-Deijkers (VLP Roosendaal) · 11 stemmen · 2,3% van alle stemmen hier
  10. Paul Klaver (PvdA) · 10 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
  11. Jac Wezenbeek (Vitaal Liberaal) · 10 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
  12. Naima El Azzouzi (GROENLINKS) · 9 stemmen · 1,9% van alle stemmen hier
  13. Gert-Jan van Oosterbosch (Roosendaalse Lijst) · 7 stemmen · 1,4% van alle stemmen hier
  14. Gerard van Zalinge (VLP Roosendaal) · 7 stemmen · 1,4% van alle stemmen hier
  15. Femke Peters (D66) · 7 stemmen · 1,4% van alle stemmen hier

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VLP Roosendaal haalde hier +10,3 pp meer dan gemiddeld in Roosendaal.
  • Qua gewicht is dit het 22e van de 57 stembureaus: 1,9% van alle geldige stemmen in Roosendaal en 0,0070% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 52 stemmen in Roosendaal komt van dit stembureau.

De telling

Geldige stempassen432
Geldige volmachtbewijzen54
Toegelaten kiezers486
Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig)486
Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers)0
Blanco en ongeldig3 (0,6%)

Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,62% van de stembiljetten, tegen 0,40% in Roosendaal en 0,55% in heel Nederland.

Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.

Andere stembureaus in Roosendaal

Alle stembureaus in Roosendaal

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.