Stembureau Station Roermond in Roermond (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 6041 GN · Wijk Centrum

Hier zijn 658 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 23,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 154 23,4% 15,6% +7,8 pp 3,1%
GroenLinks-PvdA 109 16,6% 10,9% +5,7 pp 3,1%
VVD 82 12,5% 14,6% −2,1 pp 1,7%
PVV 78 11,9% 23,9% −12,1 pp 1,0%
CDA 48 7,3% 10,9% −3,6 pp 1,4%
JA21 44 6,7% 5,9% +0,8 pp 2,3%
Forum voor Democratie 32 4,9% 4,8% +0,1 pp 2,1%
Partij voor de Dieren 31 4,7% 1,7% +3,0 pp 5,5%
SP 25 3,8% 2,1% +1,7 pp 3,7%
Volt 21 3,2% 0,8% +2,4 pp 7,8%
DENK 12 1,8% 3,8% −2,0 pp 1,0%
BBB 6 0,9% 1,6% −0,7 pp 1,2%
50PLUS 4 0,6% 1,6% −1,0 pp 0,8%
BIJ1 4 0,6% 0,3% +0,3 pp 4,4%
NSC 3 0,5% 0,4% +0,0 pp 2,3%
ChristenUnie 1 0,2% 0,4% −0,2 pp 0,8%
DE LINIE 1 0,2% 0,1% +0,1 pp 3,4%
LP 1 0,2% 0,1% +0,1 pp 5,0%
Piratenpartij 1 0,2% 0,1% +0,1 pp 3,3%
Vrede voor Dieren 1 0,2% 0,2% −0,1 pp 1,5%
BVNL 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Roermond, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −12,1 pp minder dan gemiddeld in Roermond.
  • Qua gewicht is dit het 27e van de 34 stembureaus: 2,0% van alle geldige stemmen in Roermond en 0,0063% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 49 stemmen in Roermond komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Roermond

Alle stembureaus in Roermond

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.