Stembureau Jongerencentrum Gotcha in Roermond (2025)
Postcode 6044 TV · Wijk Donderberg
Hier zijn 637 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 28,7% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 183 | 28,7% | 23,9% | +4,8 pp | 2,4% |
| DENK | 137 | 21,5% | 3,8% | +17,7 pp | 11,2% |
| GroenLinks-PvdA | 89 | 14,0% | 10,9% | +3,1 pp | 2,5% |
| D66 | 80 | 12,6% | 15,6% | −3,1 pp | 1,6% |
| CDA | 31 | 4,9% | 10,9% | −6,0 pp | 0,9% |
| Forum voor Democratie | 25 | 3,9% | 4,8% | −0,9 pp | 1,6% |
| VVD | 23 | 3,6% | 14,6% | −11,0 pp | 0,5% |
| SP | 19 | 3,0% | 2,1% | +0,9 pp | 2,8% |
| 50PLUS | 13 | 2,0% | 1,6% | +0,4 pp | 2,5% |
| Partij voor de Dieren | 11 | 1,7% | 1,7% | −0,0 pp | 2,0% |
| JA21 | 8 | 1,3% | 5,9% | −4,6 pp | 0,4% |
| BBB | 5 | 0,8% | 1,6% | −0,8 pp | 1,0% |
| ChristenUnie | 4 | 0,6% | 0,4% | +0,2 pp | 3,2% |
| Volt | 3 | 0,5% | 0,8% | −0,4 pp | 1,1% |
| Vrede voor Dieren | 3 | 0,5% | 0,2% | +0,3 pp | 4,5% |
| BIJ1 | 1 | 0,2% | 0,3% | −0,1 pp | 1,1% |
| LP | 1 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 5,0% |
| NSC | 1 | 0,2% | 0,4% | −0,3 pp | 0,8% |
| BVNL | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Roermond, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier +17,7 pp meer dan gemiddeld in Roermond.
- Qua gewicht is dit het 28e van de 34 stembureaus: 2,0% van alle geldige stemmen in Roermond en 0,0061% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 51 stemmen in Roermond komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Roermond
- Station Roermond 658 stemmen · D66 23%
- Laurentius Ziekenhuis 624 stemmen · PVV 25%
- Gemeenschapshuis de Kamp 663 stemmen · PVV 27%
- Roer College Schöndeln 604 stemmen · PVV 22%
- Voedselbank 668 stemmen · PVV 23%
- Sporthal De Donderberg 590 stemmen · DENK 30%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.