Stembureau Feel Fit Center Roerdalen in Roerdalen (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 6074 EH · Wijk Melick

Hier zijn 1.466 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 33,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 494 33,7% 38,4% −4,7 pp 10,2%
VVD 249 17,0% 13,0% +4,0 pp 15,1%
Nieuw Sociaal Contract 214 14,6% 14,6% +0,0 pp 11,6%
GroenLinks-PvdA 176 12,0% 10,9% +1,1 pp 12,8%
D66 81 5,5% 3,4% +2,1 pp 18,7%
BBB 67 4,6% 6,2% −1,6 pp 8,5%
SP 48 3,3% 3,1% +0,1 pp 12,1%
CDA 39 2,7% 3,0% −0,4 pp 10,2%
Forum voor Democratie 34 2,3% 2,2% +0,1 pp 12,1%
Partij voor de Dieren 15 1,0% 1,5% −0,5 pp 7,7%
JA21 14 1,0% 0,6% +0,3 pp 17,3%
Volt 10 0,7% 0,7% +0,0 pp 11,8%
50PLUS 7 0,5% 0,5% −0,0 pp 11,1%
DENK 6 0,4% 0,4% +0,0 pp 12,0%
BVNL / Groep Van Haga 5 0,3% 0,5% −0,2 pp 7,4%
ChristenUnie 3 0,2% 0,4% −0,2 pp 6,5%
BIJ1 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 10,0%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 25,0%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 14,3%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 16,7%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Roerdalen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −4,7 pp minder dan gemiddeld in Roerdalen.
  • Qua gewicht is dit het 1e van de 12 stembureaus: 11,6% van alle geldige stemmen in Roerdalen en 0,0143% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 9 stemmen in Roerdalen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Roerdalen

Alle stembureaus in Roerdalen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.