Stembureau C.C. De Beuk in Roerdalen (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 6061 EG · Wijk Posterholt

Hier zijn 1.179 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 40,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 480 40,7% 38,4% +2,3 pp 9,9%
Nieuw Sociaal Contract 159 13,5% 14,6% −1,1 pp 8,6%
VVD 127 10,8% 13,0% −2,2 pp 7,7%
GroenLinks-PvdA 121 10,3% 10,9% −0,6 pp 8,8%
BBB 81 6,9% 6,2% +0,7 pp 10,3%
SP 42 3,6% 3,1% +0,4 pp 10,6%
D66 38 3,2% 3,4% −0,2 pp 8,8%
Forum voor Democratie 36 3,1% 2,2% +0,8 pp 12,9%
CDA 30 2,5% 3,0% −0,5 pp 7,9%
Partij voor de Dieren 20 1,7% 1,5% +0,2 pp 10,3%
Volt 11 0,9% 0,7% +0,3 pp 12,9%
50PLUS 7 0,6% 0,5% +0,1 pp 11,1%
JA21 7 0,6% 0,6% −0,0 pp 8,6%
BVNL / Groep Van Haga 6 0,5% 0,5% −0,0 pp 8,8%
DENK 4 0,3% 0,4% −0,1 pp 8,0%
ChristenUnie 3 0,3% 0,4% −0,1 pp 6,5%
SGP 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 25,0%
BIJ1 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 10,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 20,0%
LP 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 20,0%
PartijvdSport 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 50,0%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 14,3%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Roerdalen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +2,3 pp meer dan gemiddeld in Roerdalen.
  • Qua gewicht is dit het 6e van de 12 stembureaus: 9,3% van alle geldige stemmen in Roerdalen en 0,0115% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 11 stemmen in Roerdalen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Roerdalen

Alle stembureaus in Roerdalen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.