Stembureau Steakhouse Cunera in Rhenen (2023)
Postcode 3911 AS · Wijk Rhenen Oost
Hier zijn 1.803 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 19,6% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| VVD | 354 | 19,6% | 14,2% | +5,4 pp | 19,4% |
| GroenLinks-PvdA | 351 | 19,5% | 12,1% | +7,4 pp | 22,6% |
| PVV | 331 | 18,4% | 23,9% | −5,5 pp | 10,8% |
| Nieuw Sociaal Contract | 199 | 11,0% | 10,2% | +0,8 pp | 15,2% |
| D66 | 128 | 7,1% | 4,6% | +2,5 pp | 21,7% |
| SGP | 103 | 5,7% | 15,3% | −9,6 pp | 5,2% |
| CDA | 76 | 4,2% | 3,7% | +0,5 pp | 16,0% |
| ChristenUnie | 53 | 2,9% | 3,7% | −0,7 pp | 11,3% |
| BBB | 48 | 2,7% | 3,5% | −0,8 pp | 10,7% |
| Forum voor Democratie | 36 | 2,0% | 1,8% | +0,2 pp | 16,0% |
| Partij voor de Dieren | 33 | 1,8% | 1,5% | +0,3 pp | 17,2% |
| SP | 31 | 1,7% | 1,6% | +0,1 pp | 15,3% |
| Volt | 27 | 1,5% | 1,2% | +0,3 pp | 17,8% |
| JA21 | 12 | 0,7% | 0,6% | +0,1 pp | 15,2% |
| DENK | 9 | 0,5% | 1,2% | −0,7 pp | 5,8% |
| BIJ1 | 5 | 0,3% | 0,2% | +0,1 pp | 25,0% |
| BVNL / Groep Van Haga | 3 | 0,2% | 0,4% | −0,2 pp | 6,0% |
| 50PLUS | 2 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 12,5% |
| Samen voor Nederland | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 16,7% |
| Splinter | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 8,3% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | +0,0 pp | – |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Rhenen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier −9,6 pp minder dan gemiddeld in Rhenen.
- Qua gewicht is dit het 1e van de 10 stembureaus: 14,0% van alle geldige stemmen in Rhenen en 0,0175% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 7 stemmen in Rhenen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Rhenen
- Dorpshuis Achterberg 1.782 stemmen · SGP 46%
- Ontmoetingskerk 1.597 stemmen · PVV 24%
- MFG Het Bestegoed Gymzaal 2 1.496 stemmen · PVV 33%
- MFG Het Bestegoed Gymzaal 1 1.456 stemmen · PVV 30%
- Huis van de gemeente - Hal 1.190 stemmen · PVV 26%
- De Koningskamer 1.084 stemmen · PVV 21%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.