Stembureau Ontmoetingskerk in Rhenen (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3911 EA · Wijk Rhenen Noord

Hier zijn 1.597 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 23,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 381 23,9% 23,9% +0,0 pp 12,4%
GroenLinks-PvdA 243 15,2% 12,1% +3,1 pp 15,6%
SGP 190 11,9% 15,3% −3,4 pp 9,7%
VVD 180 11,3% 14,2% −2,9 pp 9,9%
Nieuw Sociaal Contract 177 11,1% 10,2% +0,9 pp 13,5%
D66 76 4,8% 4,6% +0,2 pp 12,9%
CDA 71 4,4% 3,7% +0,8 pp 15,0%
DENK 63 3,9% 1,2% +2,7 pp 40,9%
BBB 52 3,3% 3,5% −0,2 pp 11,6%
ChristenUnie 50 3,1% 3,7% −0,5 pp 10,6%
SP 32 2,0% 1,6% +0,4 pp 15,8%
Partij voor de Dieren 23 1,4% 1,5% −0,1 pp 12,0%
Forum voor Democratie 21 1,3% 1,8% −0,4 pp 9,3%
JA21 11 0,7% 0,6% +0,1 pp 13,9%
Volt 11 0,7% 1,2% −0,5 pp 7,2%
BVNL / Groep Van Haga 8 0,5% 0,4% +0,1 pp 16,0%
Splinter 4 0,3% 0,1% +0,2 pp 33,3%
BIJ1 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 5,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 20,0%
PartijvdSport 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 12,5%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 8,3%
50PLUS 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% +0,0 pp –
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Rhenen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier −3,4 pp minder dan gemiddeld in Rhenen.
  • Qua gewicht is dit het 3e van de 10 stembureaus: 12,4% van alle geldige stemmen in Rhenen en 0,0155% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 8 stemmen in Rhenen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Rhenen

Alle stembureaus in Rhenen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.