Stembureau MFG Het Bestegoed Gymzaal: 1 in Rhenen (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 3921 CM · Wijk Elst

Hier zijn 1.615 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 24,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 393 24,3% 17,5% +6,9 pp 16,9%
SGP 241 14,9% 15,6% −0,7 pp 11,6%
VVD 226 14,0% 13,1% +0,9 pp 12,9%
D66 143 8,9% 11,9% −3,1 pp 9,0%
CDA 134 8,3% 10,9% −2,6 pp 9,3%
GroenLinks-PvdA 131 8,1% 9,2% −1,1 pp 10,7%
JA21 97 6,0% 5,6% +0,4 pp 12,9%
ChristenUnie 71 4,4% 3,7% +0,7 pp 14,3%
Forum voor Democratie 64 4,0% 4,2% −0,3 pp 11,3%
BBB 35 2,2% 2,0% +0,1 pp 13,0%
Partij voor de Dieren 22 1,4% 1,1% +0,2 pp 14,6%
50PLUS 17 1,1% 1,0% +0,1 pp 13,0%
SP 15 0,9% 0,9% −0,0 pp 12,1%
DENK 9 0,6% 1,3% −0,8 pp 5,1%
Volt 8 0,5% 0,8% −0,3 pp 7,8%
BVNL 4 0,2% 0,2% −0,0 pp 12,1%
NSC 2 0,1% 0,3% −0,1 pp 5,7%
DE LINIE 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 16,7%
LP 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 8,3%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 6,7%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Rhenen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +6,9 pp meer dan gemiddeld in Rhenen.
  • Qua gewicht is dit het 3e van de 10 stembureaus: 12,1% van alle geldige stemmen in Rhenen en 0,0155% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 8 stemmen in Rhenen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Rhenen

Alle stembureaus in Rhenen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.