Stembureau stb.021: Grand Café Theothorne in Rheden (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 6951 CN · Wijk Dieren

Hier zijn 1.918 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 21,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 407 21,2% 15,5% +5,7 pp 9,5%
GroenLinks-PvdA 296 15,4% 16,9% −1,4 pp 6,3%
D66 291 15,2% 19,4% −4,2 pp 5,4%
CDA 188 9,8% 11,3% −1,5 pp 6,0%
VVD 159 8,3% 13,5% −5,2 pp 4,3%
Forum voor Democratie 93 4,8% 4,2% +0,7 pp 8,1%
JA21 81 4,2% 4,8% −0,5 pp 6,2%
DENK 77 4,0% 1,3% +2,7 pp 20,9%
SP 74 3,9% 2,2% +1,6 pp 12,0%
BBB 52 2,7% 1,9% +0,8 pp 10,0%
Partij voor de Dieren 51 2,7% 2,6% +0,0 pp 7,0%
Volt 46 2,4% 1,6% +0,8 pp 10,3%
50PLUS 41 2,1% 1,5% +0,6 pp 9,8%
ChristenUnie 29 1,5% 1,4% +0,1 pp 7,3%
NSC 9 0,5% 0,4% +0,1 pp 8,0%
Vrede voor Dieren 9 0,5% 0,2% +0,2 pp 13,0%
LP 4 0,2% 0,1% +0,1 pp 11,4%
SGP 4 0,2% 0,5% −0,3 pp 2,9%
BIJ1 2 0,1% 0,2% −0,1 pp 4,1%
FNP 2 0,1% 0,0% +0,1 pp 18,2%
Piratenpartij 2 0,1% 0,1% −0,0 pp 6,1%
BVNL 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 2,1%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Rheden, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +5,7 pp meer dan gemiddeld in Rheden.
  • Qua gewicht is dit het 1e van de 25 stembureaus: 6,9% van alle geldige stemmen in Rheden en 0,0184% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 14 stemmen in Rheden komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Rheden

Alle stembureaus in Rheden

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.