Stembureau stb.012: Ontmoetingscentrum De Paperclip in Rheden (2025)
Postcode 6883 EJ · Wijk Velp
Hier zijn 1.395 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 22,2% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 309 | 22,2% | 19,4% | +2,8 pp | 5,8% |
| GroenLinks-PvdA | 234 | 16,8% | 16,9% | −0,1 pp | 5,0% |
| PVV | 200 | 14,3% | 15,5% | −1,2 pp | 4,6% |
| VVD | 195 | 14,0% | 13,5% | +0,5 pp | 5,2% |
| CDA | 150 | 10,8% | 11,3% | −0,6 pp | 4,8% |
| JA21 | 74 | 5,3% | 4,8% | +0,5 pp | 5,6% |
| Forum voor Democratie | 52 | 3,7% | 4,2% | −0,4 pp | 4,5% |
| Partij voor de Dieren | 44 | 3,2% | 2,6% | +0,5 pp | 6,0% |
| SP | 32 | 2,3% | 2,2% | +0,1 pp | 5,2% |
| BBB | 22 | 1,6% | 1,9% | −0,3 pp | 4,2% |
| Volt | 22 | 1,6% | 1,6% | −0,0 pp | 4,9% |
| ChristenUnie | 17 | 1,2% | 1,4% | −0,2 pp | 4,3% |
| 50PLUS | 13 | 0,9% | 1,5% | −0,6 pp | 3,1% |
| DENK | 10 | 0,7% | 1,3% | −0,6 pp | 2,7% |
| BIJ1 | 5 | 0,4% | 0,2% | +0,2 pp | 10,2% |
| NSC | 5 | 0,4% | 0,4% | −0,0 pp | 4,4% |
| SGP | 4 | 0,3% | 0,5% | −0,2 pp | 2,9% |
| BVNL | 2 | 0,1% | 0,2% | −0,0 pp | 4,3% |
| Piratenpartij | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 6,1% |
| Vrede voor Dieren | 2 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 2,9% |
| Vrij Verbond | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 20,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Rheden, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier +2,8 pp meer dan gemiddeld in Rheden.
- Qua gewicht is dit het 5e van de 25 stembureaus: 5,0% van alle geldige stemmen in Rheden en 0,0134% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 20 stemmen in Rheden komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Rheden
- stb.008: Daalhuizen Daltonschool 1.446 stemmen · D66 29%
- stb.018: Ons Huis 2 1.341 stemmen · D66 19%
- stb.027: Wijkcentrum De Drieschaar 1.463 stemmen · PVV 18%
- stb.002: De Elleboog (in Nw-Schoonoord) 1.309 stemmen · D66 27%
- stb.006: Ons Raadhuis 1.609 stemmen · D66 24%
- stb.009: Voorm.Van Voorthuijsenschool 1.192 stemmen · D66 20%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.