Stembureau stb.020: Villa Veertien in Rheden (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 6953 CE · Wijk Dieren

Hier zijn 1.172 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 22,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 258 22,0% 19,4% +2,6 pp 4,8%
GroenLinks-PvdA 254 21,7% 16,9% +4,8 pp 5,4%
VVD 173 14,8% 13,5% +1,3 pp 4,6%
CDA 145 12,4% 11,3% +1,0 pp 4,6%
PVV 103 8,8% 15,5% −6,8 pp 2,4%
JA21 51 4,4% 4,8% −0,4 pp 3,9%
Forum voor Democratie 43 3,7% 4,2% −0,5 pp 3,7%
Partij voor de Dieren 40 3,4% 2,6% +0,8 pp 5,5%
50PLUS 22 1,9% 1,5% +0,4 pp 5,3%
SP 18 1,5% 2,2% −0,7 pp 2,9%
ChristenUnie 17 1,5% 1,4% +0,0 pp 4,3%
BBB 15 1,3% 1,9% −0,6 pp 2,9%
Volt 14 1,2% 1,6% −0,4 pp 3,1%
SGP 9 0,8% 0,5% +0,3 pp 6,5%
DENK 3 0,3% 1,3% −1,1 pp 0,8%
NSC 2 0,2% 0,4% −0,2 pp 1,8%
BVNL 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 2,1%
BIJ1 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 2,0%
LP 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 2,9%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 3,0%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,2% −0,2 pp 1,4%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Rheden, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −6,8 pp minder dan gemiddeld in Rheden.
  • Qua gewicht is dit het 9e van de 25 stembureaus: 4,2% van alle geldige stemmen in Rheden en 0,0113% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 24 stemmen in Rheden komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Rheden

Alle stembureaus in Rheden

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.