Stembureau Stembureau Gymzaal het Raan (Raalte) in Raalte (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 8103 EH · Wijk Raalte

Hier zijn 1.963 geldige stemmen uitgebracht. CDA werd hier de grootste met 19,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
CDA 388 19,8% 22,2% −2,4 pp 6,6%
D66 348 17,7% 13,7% +4,0 pp 9,6%
VVD 323 16,5% 16,3% +0,1 pp 7,5%
PVV 244 12,4% 12,6% −0,2 pp 7,3%
GroenLinks-PvdA 189 9,6% 7,2% +2,4 pp 10,0%
JA21 160 8,2% 7,3% +0,8 pp 8,3%
BBB 108 5,5% 9,4% −3,9 pp 4,3%
Forum voor Democratie 78 4,0% 4,5% −0,5 pp 6,6%
SP 28 1,4% 1,1% +0,3 pp 9,8%
50PLUS 23 1,2% 1,1% +0,1 pp 7,9%
NSC 16 0,8% 1,1% −0,3 pp 5,6%
Partij voor de Dieren 16 0,8% 0,8% +0,0 pp 7,7%
ChristenUnie 11 0,6% 1,0% −0,4 pp 4,2%
Volt 10 0,5% 0,5% −0,0 pp 7,2%
SGP 7 0,4% 0,3% +0,0 pp 8,3%
BVNL 4 0,2% 0,1% +0,1 pp 11,8%
DENK 3 0,2% 0,4% −0,2 pp 3,1%
BIJ1 2 0,1% 0,0% +0,1 pp 22,2%
FNP 2 0,1% 0,0% +0,1 pp 22,2%
Vrede voor Dieren 2 0,1% 0,1% −0,0 pp 7,4%
Vrij Verbond 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 50,0%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Raalte, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier +4,0 pp meer dan gemiddeld in Raalte.
  • Qua gewicht is dit het 1e van de 24 stembureaus: 7,4% van alle geldige stemmen in Raalte en 0,0189% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 13 stemmen in Raalte komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Raalte

Alle stembureaus in Raalte

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.