Stembureau Nieuwe Kerk in Putten (2023)
Postcode 3882 BV · Wijk Putten
Hier zijn 891 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 24,0% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 214 | 24,0% | 23,3% | +0,7 pp | 5,5% |
| SGP | 167 | 18,7% | 12,4% | +6,3 pp | 8,0% |
| Nieuw Sociaal Contract | 100 | 11,2% | 12,9% | −1,6 pp | 4,6% |
| CDA | 84 | 9,4% | 6,1% | +3,3 pp | 8,2% |
| ChristenUnie | 84 | 9,4% | 7,5% | +1,9 pp | 6,7% |
| VVD | 74 | 8,3% | 14,0% | −5,7 pp | 3,2% |
| BBB | 71 | 8,0% | 9,2% | −1,2 pp | 4,6% |
| GroenLinks-PvdA | 26 | 2,9% | 5,2% | −2,3 pp | 3,0% |
| Forum voor Democratie | 18 | 2,0% | 1,9% | +0,1 pp | 5,6% |
| SP | 17 | 1,9% | 1,3% | +0,6 pp | 8,0% |
| D66 | 9 | 1,0% | 2,4% | −1,3 pp | 2,3% |
| Partij voor de Dieren | 8 | 0,9% | 1,1% | −0,2 pp | 4,5% |
| 50PLUS | 4 | 0,4% | 0,3% | +0,2 pp | 8,3% |
| Volt | 4 | 0,4% | 0,7% | −0,3 pp | 3,3% |
| BVNL / Groep Van Haga | 2 | 0,2% | 0,5% | −0,2 pp | 2,6% |
| DENK | 2 | 0,2% | 0,4% | −0,2 pp | 3,1% |
| JA21 | 2 | 0,2% | 0,6% | −0,4 pp | 1,9% |
| Nederland met een PLAN | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,2 pp | 22,2% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 6,7% |
| Samen voor Nederland | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 12,5% |
| Splinter | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 8,3% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Putten, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier +6,3 pp meer dan gemiddeld in Putten.
- Qua gewicht is dit het 11e van de 16 stembureaus: 5,3% van alle geldige stemmen in Putten en 0,0087% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 19 stemmen in Putten komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Putten
- School de Wegwijzer 948 stemmen · PVV 32%
- Gemeentehuis 2 847 stemmen · PVV 22%
- Cultureel Centrum Stroud 2 967 stemmen · PVV 22%
- School de Pelikaan 844 stemmen · PVV 33%
- Verenigingsgebouw Steenenkamer 1.067 stemmen · BBB 23%
- Gemeentehuis 1 728 stemmen · PVV 21%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.