Stembureau Cultureel Centrum Stroud 2 in Putten (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3881 BP · Wijk Putten

Hier zijn 967 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 22,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 214 22,1% 23,3% −1,1 pp 5,5%
VVD 201 20,8% 14,0% +6,8 pp 8,6%
Nieuw Sociaal Contract 124 12,8% 12,9% −0,0 pp 5,8%
ChristenUnie 76 7,9% 7,5% +0,3 pp 6,0%
SGP 67 6,9% 12,4% −5,5 pp 3,2%
BBB 57 5,9% 9,2% −3,3 pp 3,7%
GroenLinks-PvdA 56 5,8% 5,2% +0,6 pp 6,5%
CDA 53 5,5% 6,1% −0,6 pp 5,2%
Forum voor Democratie 34 3,5% 1,9% +1,6 pp 10,5%
D66 29 3,0% 2,4% +0,6 pp 7,4%
Partij voor de Dieren 15 1,6% 1,1% +0,5 pp 8,5%
Volt 12 1,2% 0,7% +0,5 pp 9,9%
SP 10 1,0% 1,3% −0,2 pp 4,7%
DENK 6 0,6% 0,4% +0,2 pp 9,4%
BVNL / Groep Van Haga 5 0,5% 0,5% +0,1 pp 6,6%
JA21 5 0,5% 0,6% −0,1 pp 4,9%
50PLUS 2 0,2% 0,3% −0,1 pp 4,2%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 11,1%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Putten, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +6,8 pp meer dan gemiddeld in Putten.
  • Qua gewicht is dit het 9e van de 16 stembureaus: 5,8% van alle geldige stemmen in Putten en 0,0094% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 17 stemmen in Putten komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Putten

Alle stembureaus in Putten

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.