Stembureau Stembureau Infopunt Wheermolen-Makado (voor) in Purmerend (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2018

Postcode 1443 EA · Wijk Wheermolen

Hier zijn 1.323 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 25,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 338 25,5% 23,5% +2,1 pp 2,6%
VVD 189 14,3% 16,9% −2,6 pp 2,0%
D66 169 12,8% 15,3% −2,5 pp 2,0%
GroenLinks-PvdA 144 10,9% 11,4% −0,5 pp 2,3%
JA21 91 6,9% 6,7% +0,2 pp 2,5%
CDA 90 6,8% 6,9% −0,1 pp 2,4%
Forum voor Democratie 90 6,8% 5,2% +1,6 pp 3,2%
SP 42 3,2% 1,9% +1,3 pp 4,1%
BBB 33 2,5% 3,2% −0,7 pp 1,9%
50PLUS 28 2,1% 1,9% +0,2 pp 2,7%
DENK 25 1,9% 2,1% −0,2 pp 2,2%
Partij voor de Dieren 21 1,6% 1,9% −0,3 pp 2,1%
ChristenUnie 20 1,5% 0,7% +0,8 pp 5,0%
Volt 17 1,3% 0,7% +0,5 pp 4,2%
NSC 9 0,7% 0,3% +0,3 pp 4,8%
BIJ1 5 0,4% 0,4% −0,1 pp 2,0%
NL PLAN 5 0,4% 0,1% +0,3 pp 12,2%
SGP 2 0,2% 0,2% −0,1 pp 1,6%
Vrede voor Dieren 2 0,2% 0,2% −0,0 pp 1,9%
BVNL 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 0,9%
FNP 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 5,6%
Piratenpartij 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,2%
DE LINIE 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Purmerend, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −2,6 pp minder dan gemiddeld in Purmerend.
  • Qua gewicht is dit het 14e van de 50 stembureaus: 2,4% van alle geldige stemmen in Purmerend en 0,0127% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 41 stemmen in Purmerend komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Purmerend

Alle stembureaus in Purmerend

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.