Stembureau Stembureau De Zorgcirkel Zuidland in Purmerend (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2018

Postcode 1448 NL · Wijk Weidevenne

Hier zijn 946 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 23,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 226 23,9% 23,5% +0,4 pp 1,8%
VVD 164 17,3% 16,9% +0,4 pp 1,8%
D66 153 16,2% 15,3% +0,9 pp 1,8%
GroenLinks-PvdA 110 11,6% 11,4% +0,3 pp 1,8%
JA21 64 6,8% 6,7% +0,1 pp 1,7%
CDA 57 6,0% 6,9% −0,9 pp 1,5%
Forum voor Democratie 41 4,3% 5,2% −0,8 pp 1,4%
BBB 39 4,1% 3,2% +0,9 pp 2,2%
50PLUS 26 2,7% 1,9% +0,8 pp 2,5%
SP 19 2,0% 1,9% +0,1 pp 1,8%
DENK 17 1,8% 2,1% −0,3 pp 1,5%
Partij voor de Dieren 12 1,3% 1,9% −0,6 pp 1,2%
BVNL 4 0,4% 0,2% +0,2 pp 3,8%
ChristenUnie 4 0,4% 0,7% −0,3 pp 1,0%
Volt 4 0,4% 0,7% −0,3 pp 1,0%
BIJ1 2 0,2% 0,4% −0,2 pp 0,8%
Vrede voor Dieren 2 0,2% 0,2% +0,0 pp 1,9%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 2,6%
SGP 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 0,8%
DE LINIE 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
NSC 0 0,0% 0,3% −0,3 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Purmerend, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: BBB haalde hier +0,9 pp meer dan gemiddeld in Purmerend.
  • Qua gewicht is dit het 32e van de 50 stembureaus: 1,7% van alle geldige stemmen in Purmerend en 0,0091% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 58 stemmen in Purmerend komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Purmerend

Alle stembureaus in Purmerend

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.