Stembureau Stembureau Bibliotheek Purmerend in Purmerend (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2018

Postcode 1441 MP · Wijk Gors

Hier zijn 1.661 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 22,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 366 22,0% 23,5% −1,4 pp 2,9%
D66 272 16,4% 15,3% +1,1 pp 3,3%
GroenLinks-PvdA 254 15,3% 11,4% +3,9 pp 4,1%
VVD 219 13,2% 16,9% −3,7 pp 2,4%
CDA 110 6,6% 6,9% −0,3 pp 2,9%
JA21 92 5,5% 6,7% −1,2 pp 2,5%
Forum voor Democratie 63 3,8% 5,2% −1,4 pp 2,2%
SP 52 3,1% 1,9% +1,2 pp 5,1%
BBB 46 2,8% 3,2% −0,4 pp 2,6%
Partij voor de Dieren 45 2,7% 1,9% +0,9 pp 4,4%
DENK 43 2,6% 2,1% +0,5 pp 3,8%
50PLUS 35 2,1% 1,9% +0,2 pp 3,4%
ChristenUnie 19 1,1% 0,7% +0,4 pp 4,8%
BIJ1 17 1,0% 0,4% +0,6 pp 6,9%
NSC 7 0,4% 0,3% +0,1 pp 3,7%
Volt 5 0,3% 0,7% −0,4 pp 1,2%
Vrede voor Dieren 5 0,3% 0,2% +0,1 pp 4,6%
BVNL 4 0,2% 0,2% +0,0 pp 3,8%
SGP 3 0,2% 0,2% −0,1 pp 2,3%
Piratenpartij 2 0,1% 0,2% −0,0 pp 2,4%
DE LINIE 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 2,6%
FNP 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 5,6%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Purmerend, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +3,9 pp meer dan gemiddeld in Purmerend.
  • Qua gewicht is dit het 10e van de 50 stembureaus: 3,0% van alle geldige stemmen in Purmerend en 0,0160% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 33 stemmen in Purmerend komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Purmerend

Alle stembureaus in Purmerend

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.