Stembureau Vincentiushuis in Oost Gelre (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 7141 KB · Wijk Groenlo

Hier zijn 1.843 geldige stemmen uitgebracht. CDA werd hier de grootste met 19,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
CDA 352 19,1% 20,3% −1,2 pp 8,5%
PVV 290 15,7% 14,3% +1,4 pp 9,9%
VVD 287 15,6% 17,2% −1,6 pp 8,2%
D66 253 13,7% 14,7% −1,0 pp 8,4%
JA21 168 9,1% 8,0% +1,1 pp 10,3%
BBB 134 7,3% 7,9% −0,6 pp 8,3%
GroenLinks-PvdA 130 7,1% 6,5% +0,6 pp 9,8%
Forum voor Democratie 92 5,0% 4,9% +0,0 pp 9,1%
50PLUS 40 2,2% 1,6% +0,6 pp 12,3%
SP 32 1,7% 1,4% +0,4 pp 11,3%
DENK 25 1,4% 0,5% +0,9 pp 25,5%
Partij voor de Dieren 10 0,5% 0,7% −0,2 pp 6,7%
Volt 10 0,5% 0,7% −0,2 pp 7,0%
NSC 7 0,4% 0,6% −0,2 pp 6,1%
BVNL 4 0,2% 0,1% +0,1 pp 13,3%
SGP 4 0,2% 0,1% +0,1 pp 18,2%
ChristenUnie 2 0,1% 0,3% −0,2 pp 3,8%
Piratenpartij 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 16,7%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 5,9%
BIJ1 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Oost Gelre, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −1,6 pp minder dan gemiddeld in Oost Gelre.
  • Qua gewicht is dit het 1e van de 18 stembureaus: 9,0% van alle geldige stemmen in Oost Gelre en 0,0177% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 11 stemmen in Oost Gelre komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Oost Gelre

Alle stembureaus in Oost Gelre

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.