Stembureau Basisschool De Wendakker in Oldenzaal (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 7576 VR · Wijk De Thij

Hier zijn 1.189 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 23,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 275 23,1% 17,1% +6,0 pp 7,7%
CDA 168 14,1% 17,2% −3,0 pp 4,7%
D66 165 13,9% 16,2% −2,3 pp 4,9%
GroenLinks-PvdA 121 10,2% 8,4% +1,8 pp 6,9%
VVD 111 9,3% 17,0% −7,7 pp 3,1%
Forum voor Democratie 98 8,2% 5,3% +3,0 pp 8,8%
JA21 85 7,1% 8,2% −1,0 pp 5,0%
BBB 35 2,9% 2,8% +0,1 pp 5,9%
DENK 28 2,4% 1,1% +1,3 pp 12,2%
SP 27 2,3% 1,7% +0,6 pp 7,6%
50PLUS 20 1,7% 1,5% +0,2 pp 6,3%
NSC 14 1,2% 0,9% +0,3 pp 7,8%
ChristenUnie 11 0,9% 0,5% +0,4 pp 11,0%
Partij voor de Dieren 11 0,9% 0,9% +0,0 pp 5,7%
Volt 10 0,8% 0,7% +0,1 pp 6,7%
BVNL 4 0,3% 0,2% +0,2 pp 10,8%
Piratenpartij 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 14,3%
SGP 2 0,2% 0,1% +0,0 pp 7,4%
LP 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 4,5%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 4,3%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Oldenzaal, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −7,7 pp minder dan gemiddeld in Oldenzaal.
  • Qua gewicht is dit het 12e van de 18 stembureaus: 5,7% van alle geldige stemmen in Oldenzaal en 0,0114% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 18 stemmen in Oldenzaal komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Oldenzaal

Alle stembureaus in Oldenzaal

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.