Uitslag per stembureau in Oldambt (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 29 oktober 2025 telde Oldambt 26 stembureaus. De opkomst in de hele gemeente was 74,6%. Het zwaarste stembureau, Dependance gemeentehuis, leverde 6,0% van alle geldige stemmen; de drie grootste samen 17%.

Bekijk de uitslag per wijk in Oldambt

Opvallende stembureaus

Zoek een stembureau op postcode · Telverschillen in alle gemeenten

Alle stembureaus, van zwaarst naar lichtst

Stembureau Geldige stemmen Gewicht gemeente Gewicht landelijk Grootste partij Wijkt het meest af
Dependance gemeentehuis 9679 BR 1.411 #1 · 6,0% 0,0136% PVV (22%) PVV −5,5 procentpunt
De Schakel 9681 AL 1.341 #2 · 5,7% 0,0129% PVV (26%) CDA +5,7 procentpunt
Het Parkholt 9675 JA 1.217 #3 · 5,1% 0,0117% PVV (23%) PVV −4,2 procentpunt
De Boschpoort 9671 GB 1.149 #4 · 4,8% 0,0110% PVV (24%) PVV −3,1 procentpunt
Botanica-Hof 9671 KZ 1.138 #5 · 4,8% 0,0109% PVV (28%) JA21 +2,9 procentpunt
De Tjamme 9686 PC 1.136 #6 · 4,8% 0,0109% PVV (40%) PVV +13,2 procentpunt
Eextahal Scheemda 9679 HA 1.133 #7 · 4,8% 0,0109% PVV (22%) PVV −5,3 procentpunt
Projectbureau Blauwestad 9685 AW 1.063 #8 · 4,5% 0,0102% VVD (24%) VVD +11,5 procentpunt
't Vondelhuys 9673 JH 1.060 #9 · 4,5% 0,0102% PVV (32%) PVV +5,2 procentpunt
SOB kazerne 9675 HJ 1.016 #10 · 4,3% 0,0098% PVV (25%) VVD +5,5 procentpunt
Dorpshuis De Tille 9678 PR 973 #11 · 4,1% 0,0094% PVV (27%) CDA +4,6 procentpunt
Brasserie Slag bij Heiligerlee 9677 PB 966 #12 · 4,1% 0,0093% PVV (32%) PVV +4,7 procentpunt
Campus Winschoten 9673 GS 920 #13 · 3,9% 0,0088% PVV (26%) GroenLinks-PvdA +2,1 procentpunt
Speeltuinvereniging Bovenburen 9675 JW 890 #14 · 3,8% 0,0086% PVV (30%) D66 +4,7 procentpunt
Leger des Heils 9671 CC 874 #15 · 3,7% 0,0084% PVV (23%) VVD +6,5 procentpunt
MFC De Hardenberg 9684 AM 836 #16 · 3,5% 0,0080% PVV (24%) CDA −4,4 procentpunt
Kindcentrum Beukenlaan 9674 CC 833 #17 · 3,5% 0,0080% PVV (30%) PVV +3,1 procentpunt
Dorpshuis 't Trefpunt 9944 AG 790 #18 · 3,3% 0,0076% PVV (23%) PVV −3,7 procentpunt
Ons Gebouw 9682 XN 788 #19 · 3,3% 0,0076% PVV (27%) CDA +5,0 procentpunt
Party Centrum Finnewold 9684 CL 771 #20 · 3,3% 0,0074% PVV (37%) PVV +9,7 procentpunt
Akkerschans 9693 BS 756 #21 · 3,2% 0,0073% PVV (32%) PVV +5,2 procentpunt
Theehuis kinderboerderij 9675 HH 753 #22 · 3,2% 0,0072% PVV (31%) VVD −4,6 procentpunt
De Renselheerdt 9675 AB 724 #23 · 3,1% 0,0070% PVV (33%) PVV +5,6 procentpunt
Nieuw Vredenhoven 9679 AX 571 #24 · 2,4% 0,0055% PVV (26%) CDA +7,2 procentpunt
Kantine Lubbert Bruins Sportpark 9688 RE 327 #25 · 1,4% 0,0031% PVV (25%) BBB +9,2 procentpunt
Kantine vv Oldambtster Boys 9943 PA 272 #26 · 1,1% 0,0026% PVV (24%) VVD −3,4 procentpunt

Gewicht: het aandeel van de geldige stemmen van dit stembureau in de gemeente en in heel Nederland. Wijkt het meest af: de partij (vanaf 3% in de gemeente) waarvan het aandeel hier het meest afwijkt van het gemeentelijke aandeel; stembureaus met minder dan 30 stemmen zijn overgeslagen.

De uitslag van Oldambt per partij

Dit zijn de cijfers van de telling; de officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.