Stembureau Voormalig gemeentehuis Haaren in Oisterwijk (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2018

Postcode 5076 AV · Wijk Dorp Haaren

Hier zijn 1.840 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 23,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 433 23,5% 22,8% +0,7 pp 8,9%
VVD 393 21,4% 24,0% −2,6 pp 7,7%
Nieuw Sociaal Contract 245 13,3% 13,3% −0,0 pp 8,7%
GroenLinks-PvdA 227 12,3% 12,3% +0,0 pp 8,7%
BBB 153 8,3% 4,9% +3,4 pp 14,7%
D66 110 6,0% 7,5% −1,5 pp 6,9%
CDA 85 4,6% 4,2% +0,4 pp 9,5%
SP 57 3,1% 3,3% −0,2 pp 8,2%
Partij voor de Dieren 43 2,3% 1,6% +0,7 pp 12,4%
Volt 24 1,3% 1,4% −0,1 pp 8,0%
Forum voor Democratie 23 1,3% 1,5% −0,2 pp 7,4%
50PLUS 15 0,8% 0,7% +0,1 pp 10,4%
ChristenUnie 9 0,5% 0,3% +0,1 pp 12,5%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,4% 0,5% −0,1 pp 6,7%
JA21 6 0,3% 0,6% −0,3 pp 4,4%
LP 2 0,1% 0,0% +0,1 pp 40,0%
Splinter 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 10,0%
SGP 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 11,1%
BIJ1 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 4,3%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 10,0%
PartijvdSport 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 12,5%
Politieke Partij voor Basisinkomen 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 11,1%
DENK 0 0,0% 0,5% −0,5 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Oisterwijk, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: BBB haalde hier +3,4 pp meer dan gemiddeld in Oisterwijk.
  • Qua gewicht is dit het 4e van de 16 stembureaus: 8,7% van alle geldige stemmen in Oisterwijk en 0,0179% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 12 stemmen in Oisterwijk komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Oisterwijk

Alle stembureaus in Oisterwijk

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.